Wyszukaj::
Top
 

Cheese


Nasiona marihuany
Ocena: 5.0/5. Z 4 głosów Pokaż głosy
Proszę czekać...

Cheese – najważniejsze informacje

Nazwany z powodu ostro-kwaśnego zapachu i smaku, Cheese jest hybrydą dominującą w geny indica, która powstała w Wielkiej Brytanii. Swoją sławę zyskała pod koniec lat osiemdziesiątych, dzięki unikalnemu zapachowi.

Cheese pochodzi z fenotypu odmiany Skunk #1, a hodowcy wprowadzili później genetykę Afghani, aby zwiększyć produkcję trichomów. Skutkiem tego jest hybryda, która znana jest ze swoich relaksujących i uszczęśliwiających efektów, które wprowadzą umysł w stan euforii.

Pierwsze doświadczenia użytkowników związane z odmianą Cheese, kojarzone są ze zwiększonym szczęściem i falami euforii, po których następuje potężne odrętwienie ciała, które prowadzi do zwiększenia apetytu.

susz konopny CBD

Użytkownicy tej odmiany deklarują, że czują się bardziej kreatywni niż leniwy czy zmęczeni, ale uspokajający efekt Indiki najprawdopodobniej da o sobie znać, co spowoduje efekt przyklejenia się do kanapy.

Efekty uboczne obejmują mocną suchość w ustach i przekrwione oczy. Niektórzy użytkownicy zgłaszają paranoję, zawroty głowy i zwiększony niepokój, które mogą wystąpić w większych dawkach.

Cheese zachowuje jednak cechy odmian sativa i jest często używany przez osoby cierpiące na stres i zaburzenia lękowe, a geny indica zapewniają ulgę w chronicznych bólach.

Wiele osób uważa to za przydatne w leczeniu bezsenności. Cheese jest również często używany przez pacjentów, którym zależy na zwiększeniu apetytu.

Cheese – Efekty

Relaks

Szczęście

Euforia

Kreatywność

Motywacja
Stres

Depresja

Ból

Nudności

Brak apetytu
Suchość w ustach

Suche oczy

Oszołomienie

Ból głowy

Paranoje

Dodatkowe informacje

Najwyższa

0

Średnia

0

Nasiona Cheese dostępne w sklepach:

Sklepy w kolejności alfabetycznej

Najnowsze opinie

  • Anonim Październik 11, 2018, 12:59 pm Odpowiedz

    Cheese ma działanie typowo sativkowe – energia i chęć co działania. Lubie iść do kofika po calym tygodniu pracy, kupic sztukę cheese i wracać spalony do domu niesiony satiwową fazką

    Ocena: 5.0/5. Z 1 głosu
    Proszę czekać...

Dodaj swoją opinię

Pan Pestka

Popularny Polecany sklep 

Dołączył 1 rok temu

 Nasiona marihuany /  Ruda Śląska / 761 odsłon

Sensi Seeds

Polecany sklep 

Dołączył 9 miesięcy temu

 Nasiona marihuany /  Amsterdam / 156 odsłon