Lavender - opis, działanie i historia

Znany również jako Soma #10, Lavender jest hybrydą dominującą w geny Indica, która jako pierwsza w wielu konkursach osiągnęła aż 19% THC .

Jego ostry i gładki smak charakterystyczny dla Afghani daje potężną euforię. Po jego pobudzającym haju następuje następuje zwrot akcji, za który odpowiadają geny Indica. Lavender uspokaja i relaksuje, sprawiając, że większość użytkowników czuje się rozleniwiona. Niedoświadczeni użytkownicy mogą szybko zasnąć. Negatywne skutki mogą obejmować znane wszystkim efekty, takie jak suchość w ustach, suche oczy, zawroty głowy i paranoję.

Lavender można stosować o dowolnej porze dnia, ale niektórzy wolą go używać wieczorem lub w nocy, aby pomógł w walce z bezsennością. Szczep ten jest często stosowany do łagodzenia bólu z powodu jego genów Indica. Jest skutecznym lekarstwem na stres, lęk i depresję i jest przepisywany na PTSD, ADD / ADHD dla dorosłych, a także na zachowania obsesyjno-kompulsywne. Pacjenci używają go również do zwalczania nudności i zaburzeń jedzenia, takich jak anoreksja. Wysoka zawartość CBD, sięgająca nawet 1%, może również pomóc w walce z napadami.

Lavender ma bogatą i różnorodną genetykę. Stworzony przez Soma Seeds, szczep jest skrzyżowaniem Super Skunk, Big Skunk Korean, Afghani i Hawaiian. Dobrze się rozwija, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, ten szczep najlepiej rośnie, kiedy uprawia się go techniką Sea of ​​Green. Jednak w przypadku tej metody treningu rośliny, zalecany jest krótszy cykl wegetacyjny. Lavender kwitnie przez osiem do dziesięciu tygodni i daje wydajność w granicach od 150 do 200 gramów na metr kwadratowy.

Nasiona Lavender

Żaden sklep nie dodał jeszcze nasion tej odmiany do naszego katalogu :(

Opinie o Lavender

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Lavender”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *