Canopy Growth 20

Canopy Growth 20% THC - Bakerstreet
(4 opinie klienta)
Spectrum Therapeutics / Canopy Growth
Cena: ~300zł - opakowanie 5g
Smak i zapach
Drzewiasty
Działanie
Relaks
Indica
100%
Sativa
0%

Informacje dodatkowe

Aromat

,

Efekty

, , ,

Objawy

, , ,

Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Canopy Growth 20, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Canopy Growth 20 - opis, działanie i historia

Canopy Growth 20 to czysta indica (Bakerstreet), została opracowana przez kanadyjskich hodowców LP Tweed i wywodzi się z genetyki Hindu Kush. Oferuje wyjątkowy i bogaty aromat oraz mocne działanie uspokajające. Bakerstreet (Red no 1) ma niezmiennie wysoki poziom THC na poziomie od 18% do 22%.

Bakerstreet, dostępny w aptekach pod nazwą Canopy Growth 20, wyróżnia się solidnymi, niewielkimi i dobrze uformowanymi kwiatami. Kwiaty mają zdecydowanie zwartą strukturę charakterystyczną dla odmian indica. Zazwyczaj występują w niezwykle zaokrąglonej, prawie kulistej formie. Liście są ciemnozielone, a kwiaty pokryte są pomarańczowymi i brązowymi słupkami. Duża ilość srebrzystych trichomów pokrywa te już przyciągające wzrok kwiaty, nadając im połysku i bardzo lepką konsystencję.

Niewielkich rozmiarów kwiaty w Canopy Growth 20 mają jednocześnie słodko-kwaśny zapach, trochę jak benzyna lub sfermentowana materia roślinna. Przy bliższym przyjrzeniu się, jest też ostry posmak sera. Zmielenie kwiatów uwalnia natomiast drzewiasty zapach przypominający haszysz i nuty korzenne oraz kadzidła, często kojarzone z przodkami tej odmiany, czyli Hindu Kush. Po spaleniu Bakerstreet płonie ostrym dymem, który może szczypać w nos i podniebienie gryzącym aromatem. Dym smakuje słodko z lekko cierpkimi oparami oleju napędowego podczas wydychania dymu.

Działanie Canopy Growth 20 jest naprawdę mocne, więc początkujący pacjenci powinni zacząć od małych ilości i obserwować efekty. 0,2g przepisane przez lekarza w celu leczenia bezsenności, to z pewnością o wiele za dużo dla niedoświadczonych konsumentów. Duże dawki Canopy Growth 20 powinny być zarezerwowane dla pacjentów z dużą tolerancją na THC. Jeśli dopiero zaczynasz leczenie medyczną marihuaną, zacznij od bardzo małej ilości Bakerstreet’a – tak małej jak 0,05g. Canopy Growth 20 potrzebuje kilku minut po spożyciu, aby zacząć wywierać silne efekty. Jeśli po ~15 minutach czujesz, że wszystko jest w porządku, to przyjmij kolejną dawkę. Lepiej z przyjemnością przyjąć dawkę na raty, niż jednorazowo przyjąć ilość, która Cię przytłoczy.

Już po kilku minutach konsumentów uderza zwiększone ciśnienie krwi na twarzy, szczególnie w okolicach skroni i oczu. W miarę ustępowania tych objawów konsumenci mogą zauważyć, że ich percepcja sensoryczna jest wypaczona – niektóre obrazy i dźwięki mogą wydawać się bardziej intensywne lub dynamiczne. Często zgłaszane są również zniekształcenia wizualne, takie jak spłaszczenie percepcji głębi.

Poza tymi psychodelicznymi akcentami, Bakerstreet nie robi wiele w zakresie stymulacji umysłowej. Pacjenci, którzy chcą zagłębić się w trudne pytania lub scenariusze rozwiązywania problemów pod wpływem Canopy Growth 20, mogą być rozczarowani. Zamiast tego, ta indica jest przede wszystkim ceniona ze względu na swój ciężki i wciągający haj. W stosunkowo krótkim czasie pacjenci doświadczają fal relaksu promieniujących przez całe ciało – od stóp, aż do głowy.

Ta odmiana medycznej marihuany może rozwiązać wszelkie problemy napięcia fizycznego. Bakerstreet skłania konsumentów do znalezienia wygodnej powierzchni, na której można się położyć. Jeśli już znajdziesz wygodne miejsce, prawdopodobnie nie wstaniesz z niego przez dłuższy czas, więc pomyśl wcześniej o przygotowaniu napoju, abyś miał go pod ręką, ponieważ z pewnością Ci się przyda. Kiedy już przykleisz się do kanapy, skup się na oddechu i rozpocznij obserwowanie swojego przepływu myśli. Po chwili odczujesz niebywały spokój oraz narastającą senność.

Ze względu na prawie całkowicie usypiające działanie, Canopy Growth 20 jest zarezerwowany do użytku wieczorem – lub przynajmniej po południu, kiedy nie masz już nic do zrobienia. Nawet niewinne 0,1g może sprawić, że do końca dnia nie zrobisz już nic produktywnego.

Uspokajające działanie Bakerstreet sprawia, że jest to skuteczna odmiana marihuany do walki z bezsennością. Jego zdolność do wyciszania mentalnej paplaniny może tymczasowo złagodzić objawy stresu, depresji, lęku, a nawet PTSD. Canopy Growth 20 może również stłumić ból fizyczny, zarówno tymczasowy z powodu urazu, jak i ból przewlekły, z powodu stanów takich jak zapalenie stawów lub toczeń. Ponieważ wiadomo, że powoduje intensywne, czasami paranoiczne stany myślenia, Bakerstreet może nie być dobrym rozwiązaniem dla osób skłonnych do paniki lub mających niską tolerancję na THC.

Działanie Canopy Growth 20 charakterystyczne dla odmian indica sprawia, że jest to świetna odmiana na koniec długiego dnia lub tygodnia pracy. Szczep może być bardzo przyjemny podczas introspekcyjnego czasu w pojedynkę lub jako sposób na wspólną drzemkę z przyjaciółmi. Jego uspokajające działanie z pewnością może pomóc osobom, które walczą z bezsennością lub napięciem i stresem. Wysoki poziom THC sprawia, że może skutecznie łagodzić uczucie tymczasowego i przewlekłego bólu.

Profil terpenowy Red no 1

Beta Mircen 48%

Występuje w chmielu, liściach laurowych i trawie cytrynowej i wydziela ziołowy, korzenny zapach.

Beta-Kariofilen 26%

Występuje w różnych ziołach i przyprawach, stąd ostry smak i chociaż zapach nie jest intensywny, to jest opisywany jako zapach czarnego pieprzu.

D-limonen 6%

Podobnie jak zapach, który odczuwasz podczas obierania pomarańczy, obecność terpenów d-limonenowych w niektórych odmianach konopi daje silny cytrusowy zapach i smak.

Pinen (alfa i beta) 2%

Znajduje się w igłach sosny i wydziela zapach sosny, szałwii lub rozmarynu.

Terpeny w Canopy Growth 20

Dominujący terpen

Mircen - Najpopularniejszy terpen występujący w konopiach indyjskich o ziemistym zapachu.

Poboczne terpeny

Kariofilen (Pieprzowy), Limonen (Cytrusowy), Pinen (Sosnowy)

Waporyzatory medyczne

4 opinie dla Canopy Growth 20

 1. Arek

  Od dawna miałem problemy z bezsennością, ale dopiero niedawno miałem wizytę w jednej z klinik konopnych i dostałem receptę na Canopy 20. Jakaś tolerancje miałem, ale jak nabiałem lufkę z 0,1g to było dużo za dużo, a na recepcie miałem 1×0,2g 😆 Na początku spoko i czułem ze coś się dzieje, ale po kilku minutach już leżałem na łóżku i czułem jak mi opadają powieki. Rzeczywiście dziwne myśli przychodzą na myśl. Mam 30 lat i jak pomyślałem, ze jeszcze raz tyle i statystycznie koniec życia, to nie mieściło mi się to w głowie. Z biegiem czasu wjeżdżał coraz większe odprężenie, aż w końcu poczułem niesamowity spokój. Ale taki spokój, ze szok. Jakbym dostał jakieś benzodiazepiny. Bardzo przyjemne działanie. Takie samo uspokojenie występuje przy jednym-dwóch buszkach w ciągu dniach, tylko trzeba uważać bo jeden buszek może zakończyć dzień 😆 Polecam na bezsenność, tylko najlepiej położyć się spać jak się pomyśli o spaniu, bo 3 godziny po spaleniu działanie nasenne jest słabsze. Polecałbym konsumpcje około godzinę przed spaniem. Mi się juz skończył Bakerstreet 😞 5g wystarczyło mi na miesiąc, więc elegancko. Cena za 5g w Krakowie to 300zl. Topy mają korzenno-drzewiasto-haszyszowy aromat, są małe ale zwarte i soczyste. Po zmieleniu okazuje się, ze jest tego więcej niż by się wydawało przed skruszeniem.

 2. Piotrek

  Relaks, ciężkie nogi, i duże wyciszenie na głowie, w moim wypadku tez uczucie rozluźnienia w brzuchu( choruje na Leśniowskiego-Crohna), potężne gastro i miły sen 🙂 do stosowania wieczorem

 3. Bonifacy

  Lekarz przepisał mi ten susz na bezsenność, ale niestety na mnie działa zupełnie odwrotnie. Pobudza mnie i jeszcze trudniej jest mi zasnąć. Jeśli już zasnę to i tak się przebudzam. Oprócz tego powoduje brak apetytu, lekki szczękościsk oraz takie ogólne lekkie napięcie, a przecież powinien być relaks i odprężenie. Ostry, piekący i drapiący dym, moim zdaniem świadczy o użyciu sztucznych nawozów podczas uprawy. Nie mam waporyzatora więc palę ostrożnie po pół lufki (bo można łatwo przedawkować i dostać psychozy). Miałem już wcześniej doświadczenie z innymi odmianami konopi i tamto działanie było za każdym razem bardzo przyjemne i pozytywne, a w tym przypadku to jest nie wiadomo co. Raczej ma tendencję do obniżania nastroju niż podwyższania. Lekarz na pewno miał dobre intencje tylko trzeba dobrać susz, który będzie odpowiedni dla mnie.

 4. Znawca

  Super. Polecam. Działanie indyki mocne. Lepiej się po niej wstaje niż po Aurorze która trzyma jeszcze rano…

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *