Canopy Growth 20

Canopy Growth 20% THC - Bakerstreet
12 opinii
Cena: ~300zł - opakowanie 5g
Smak i zapach
Drzewiasty
Działanie
Relaks
Indica
100%
Sativa
0%

Informacje dodatkowe

Aromat

,

Efekty

, , ,

Objawy

, , ,

Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Canopy Growth 20, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Canopy Growth 20 - opis, działanie i historia

Canopy Growth 20 to czysta indica (Bakerstreet), została opracowana przez kanadyjskich hodowców LP Tweed i wywodzi się z genetyki Hindu Kush. Oferuje wyjątkowy i bogaty aromat oraz mocne działanie uspokajające. Bakerstreet (Red no 1) ma niezmiennie wysoki poziom THC na poziomie od 18% do 22%.

Bakerstreet, dostępny w aptekach pod nazwą Canopy Growth 20, wyróżnia się solidnymi, niewielkimi i dobrze uformowanymi kwiatami. Kwiaty mają zdecydowanie zwartą strukturę charakterystyczną dla odmian indica. Zazwyczaj występują w niezwykle zaokrąglonej, prawie kulistej formie. Liście są ciemnozielone, a kwiaty pokryte są pomarańczowymi i brązowymi słupkami. Duża ilość srebrzystych trichomów pokrywa te już przyciągające wzrok kwiaty, nadając im połysku i bardzo lepką konsystencję.

Niewielkich rozmiarów kwiaty w Canopy Growth 20 mają jednocześnie słodko-kwaśny zapach, trochę jak benzyna lub sfermentowana materia roślinna. Przy bliższym przyjrzeniu się, jest też ostry posmak sera. Zmielenie kwiatów uwalnia natomiast drzewiasty zapach przypominający haszysz i nuty korzenne oraz kadzidła, często kojarzone z przodkami tej odmiany, czyli Hindu Kush. Po spaleniu Bakerstreet płonie ostrym dymem, który może szczypać w nos i podniebienie gryzącym aromatem. Dym smakuje słodko z lekko cierpkimi oparami oleju napędowego podczas wydychania dymu.

Działanie Canopy Growth 20 jest naprawdę mocne, więc początkujący pacjenci powinni zacząć od małych ilości i obserwować efekty. 0,2g przepisane przez lekarza w celu leczenia bezsenności, to z pewnością o wiele za dużo dla niedoświadczonych konsumentów. Duże dawki Canopy Growth 20 powinny być zarezerwowane dla pacjentów z dużą tolerancją na THC. Jeśli dopiero zaczynasz leczenie medyczną marihuaną, zacznij od bardzo małej ilości Bakerstreet’a – tak małej jak 0,05g. Canopy Growth 20 potrzebuje kilku minut po spożyciu, aby zacząć wywierać silne efekty. Jeśli po ~15 minutach czujesz, że wszystko jest w porządku, to przyjmij kolejną dawkę. Lepiej z przyjemnością przyjąć dawkę na raty, niż jednorazowo przyjąć ilość, która Cię przytłoczy.

Już po kilku minutach konsumentów uderza zwiększone ciśnienie krwi na twarzy, szczególnie w okolicach skroni i oczu. W miarę ustępowania tych objawów konsumenci mogą zauważyć, że ich percepcja sensoryczna jest wypaczona – niektóre obrazy i dźwięki mogą wydawać się bardziej intensywne lub dynamiczne. Często zgłaszane są również zniekształcenia wizualne, takie jak spłaszczenie percepcji głębi.

Poza tymi psychodelicznymi akcentami, Bakerstreet nie robi wiele w zakresie stymulacji umysłowej. Pacjenci, którzy chcą zagłębić się w trudne pytania lub scenariusze rozwiązywania problemów pod wpływem Canopy Growth 20, mogą być rozczarowani. Zamiast tego, ta indica jest przede wszystkim ceniona ze względu na swój ciężki i wciągający haj. W stosunkowo krótkim czasie pacjenci doświadczają fal relaksu promieniujących przez całe ciało – od stóp, aż do głowy.

Ta odmiana medycznej marihuany może rozwiązać wszelkie problemy napięcia fizycznego. Bakerstreet skłania konsumentów do znalezienia wygodnej powierzchni, na której można się położyć. Jeśli już znajdziesz wygodne miejsce, prawdopodobnie nie wstaniesz z niego przez dłuższy czas, więc pomyśl wcześniej o przygotowaniu napoju, abyś miał go pod ręką, ponieważ z pewnością Ci się przyda. Kiedy już przykleisz się do kanapy, skup się na oddechu i rozpocznij obserwowanie swojego przepływu myśli. Po chwili odczujesz niebywały spokój oraz narastającą senność.

Ze względu na prawie całkowicie usypiające działanie, Canopy Growth 20 jest zarezerwowany do użytku wieczorem – lub przynajmniej po południu, kiedy nie masz już nic do zrobienia. Nawet niewinne 0,1g może sprawić, że do końca dnia nie zrobisz już nic produktywnego.

Uspokajające działanie Bakerstreet sprawia, że jest to skuteczna odmiana marihuany do walki z bezsennością. Jego zdolność do wyciszania mentalnej paplaniny może tymczasowo złagodzić objawy stresu, depresji, lęku, a nawet PTSD. Canopy Growth 20 może również stłumić ból fizyczny, zarówno tymczasowy z powodu urazu, jak i ból przewlekły, z powodu stanów takich jak zapalenie stawów lub toczeń. Ponieważ wiadomo, że powoduje intensywne, czasami paranoiczne stany myślenia, Bakerstreet może nie być dobrym rozwiązaniem dla osób skłonnych do paniki lub mających niską tolerancję na THC.

Działanie Canopy Growth 20 charakterystyczne dla odmian indica sprawia, że jest to świetna odmiana na koniec długiego dnia lub tygodnia pracy. Szczep może być bardzo przyjemny podczas introspekcyjnego czasu w pojedynkę lub jako sposób na wspólną drzemkę z przyjaciółmi. Jego uspokajające działanie z pewnością może pomóc osobom, które walczą z bezsennością lub napięciem i stresem. Wysoki poziom THC sprawia, że może skutecznie łagodzić uczucie tymczasowego i przewlekłego bólu.

Profil terpenowy Red no 1

Beta Mircen 48%

Występuje w chmielu, liściach laurowych i trawie cytrynowej i wydziela ziołowy, korzenny zapach.

Beta-Kariofilen 26%

Występuje w różnych ziołach i przyprawach, stąd ostry smak i chociaż zapach nie jest intensywny, to jest opisywany jako zapach czarnego pieprzu.

D-limonen 6%

Podobnie jak zapach, który odczuwasz podczas obierania pomarańczy, obecność terpenów d-limonenowych w niektórych odmianach konopi daje silny cytrusowy zapach i smak.

Pinen (alfa i beta) 2%

Znajduje się w igłach sosny i wydziela zapach sosny, szałwii lub rozmarynu.

Terpeny w Canopy Growth 20

Dominujący terpen

Mircen - Najpopularniejszy terpen występujący w konopiach indyjskich o ziemistym zapachu.

Poboczne terpeny

Kariofilen (Pieprzowy), Limonen (Cytrusowy), Pinen (Sosnowy)
- Reklama - Banner

12 opinii dla Canopy Growth 20

 1. Johny


  Wygląd :
  Zapach :
  Działanie :

  Po otwarciu mocno cytrusowy/benzynowy zapach. Ja palę zmieszane z suszoną lawendą, jedna lufa w zupełności wystarczy. Efekty czuć po pierwszych 5 minutach, może pojawić się delikatny efekt psychodeliczny ale jest jak najbardziej w porządku. Raczej słaba opcja na pierwszy raz w powodu swojej mocy. Mocny efekt gastro i rozluźnienia. Wcześniej paliłem aurory i ten baker street zdecydowanie dla mnie lepszy, oczy są mniej czerwone oraz człowiek może się bardziej odprężyć. Ogólnie polecam

  (0) (0)
 2. Xeon


  Wygląd :
  Zapach :
  Działanie :

  Ogólnie dobra w smaku, jeśli lubisz tego typu odmiany, zapach ziemisty, jeśli chodzi o działanie to jest spokojne powoli wszystko następuje, u mnie pojawił się natłok myśli, senność. Nie miałem natomiast dużej suchości w ustach, ani mocno czerwonych oczu. W tym przedziale ok

  (1) (0)
 3. Łukaszek


  Wygląd :
  Zapach :
  Działanie :

  Właśnie na taką odmianę czekałem! To jest właśnie to, czego od medycznej Mery oczekuję!
  Działanie na ciele i wyciszenie umysłu, a nie jak w przypadku innych odmian – gonitwa myśli. Odmiana nr jeden i już przy niej zostanę. Żadnych innych medykamentów na sen już mi nie potrzeba 🙂

  (3) (0)
 4. Ziom


  Wygląd :
  Zapach :
  Działanie :

  Kolega ninja niżej to chyba kupował tą “zapach nie przypomina indici” na ulicy pokątnej, a nie w aptece xd ninja wyjaśnij jak pachnie indica i czy to jest tylko jeden zapach w całym świecie konopii? xd Twoje słownictwo też raczej wskazuje na życie uliczne aniżeli medyczne xd sorki nie chcę drwić ale straszne głupoty napisałeś. Jakiś kolega Ci szmelc wcisnął pewnie w medycznym pudełku i się wypowiada znawca teraz. Po wykorzystaniu 5g dodam jeszcze, że efekt jest 100% stoned. Nie ma natłoku myśli. Ale jest efekt psychoaktywny (polecam bardzo CBD redukuje psychoaktywność). Bardziej stoned niż usypiające. Pink Kush od Aurory usypia bardziej. Ale przy takim efekcie stoned no to zasypia się też bez problemu 😀 bardzo mocne, trzeba uważać z dawkowaniem.

  (1) (0)
 5. ninja


  Wygląd :
  Zapach :
  Działanie :

  Dawno gorszego gowna nie palilem, jebie nawozami, zapach w ogole nie przypomina indyki, stan w ogole nie taki jaki powien byc. Podejrzewam, ze w pudelku jest zupelnie co innego niz byc powinno…

  (0) (14)
 6. robin887


  Wygląd :
  Zapach :
  Działanie :

  Jedna z lepszych odmian na rynku ogólnie i jedna z lepszych dla działania nasennego. Świetny wygląd, zapach, smak. Z nasennych stosowałem Aurora 20 LA i Pink Kush i obie polecam. Największa różnica między nimi, a Canopy Growth 20 brak sativy w tym wypadku. Aurory z jednej strony pięknie usypiają ale jednak często występuje natłok myśli, a tutaj absolutnie nie ma tego efektu. Czysta usypiająca indica. Polecam

  (3) (0)
 7. Adam


  Wygląd :
  Zapach :
  Działanie :

  Odmiana zdecydowanie wykracza poziomem poza aptekę. Paliłem różne Kalifornię, Holandię, Hiszpanie różne olejki itp. ale powiem szczerze ta odmiana ma w sobie coś wyjątkowego. Polecam

  (3) (0)
 8. Kubi


  Wygląd :
  Zapach :
  Działanie :

  Mega spokój odprężenie chyba najlepsza indica dostępna z medycznych. Uważać z dawkowaniem działa z lekkim opóźnieniem.
  Mocne gastro

  (4) (2)
 9. Znawca

  Super. Polecam. Działanie indyki mocne. Lepiej się po niej wstaje niż po Aurorze która trzyma jeszcze rano…

  (3) (2)
 10. Bonifacy

  Lekarz przepisał mi ten susz na bezsenność, ale niestety na mnie działa zupełnie odwrotnie. Pobudza mnie i jeszcze trudniej jest mi zasnąć. Jeśli już zasnę to i tak się przebudzam. Oprócz tego powoduje brak apetytu, lekki szczękościsk oraz takie ogólne lekkie napięcie, a przecież powinien być relaks i odprężenie. Ostry, piekący i drapiący dym, moim zdaniem świadczy o użyciu sztucznych nawozów podczas uprawy. Nie mam waporyzatora więc palę ostrożnie po pół lufki (bo można łatwo przedawkować i dostać psychozy). Miałem już wcześniej doświadczenie z innymi odmianami konopi i tamto działanie było za każdym razem bardzo przyjemne i pozytywne, a w tym przypadku to jest nie wiadomo co. Raczej ma tendencję do obniżania nastroju niż podwyższania. Lekarz na pewno miał dobre intencje tylko trzeba dobrać susz, który będzie odpowiedni dla mnie.

  (4) (15)
 11. Piotrek

  Relaks, ciężkie nogi, i duże wyciszenie na głowie, w moim wypadku tez uczucie rozluźnienia w brzuchu( choruje na Leśniowskiego-Crohna), potężne gastro i miły sen 🙂 do stosowania wieczorem

  (3) (0)
 12. Arek

  Od dawna miałem problemy z bezsennością, ale dopiero niedawno miałem wizytę w jednej z klinik konopnych i dostałem receptę na Canopy 20. Jakaś tolerancje miałem, ale jak nabiałem lufkę z 0,1g to było dużo za dużo, a na recepcie miałem 1×0,2g 😆 Na początku spoko i czułem ze coś się dzieje, ale po kilku minutach już leżałem na łóżku i czułem jak mi opadają powieki. Rzeczywiście dziwne myśli przychodzą na myśl. Mam 30 lat i jak pomyślałem, ze jeszcze raz tyle i statystycznie koniec życia, to nie mieściło mi się to w głowie. Z biegiem czasu wjeżdżał coraz większe odprężenie, aż w końcu poczułem niesamowity spokój. Ale taki spokój, ze szok. Jakbym dostał jakieś benzodiazepiny. Bardzo przyjemne działanie. Takie samo uspokojenie występuje przy jednym-dwóch buszkach w ciągu dniach, tylko trzeba uważać bo jeden buszek może zakończyć dzień 😆 Polecam na bezsenność, tylko najlepiej położyć się spać jak się pomyśli o spaniu, bo 3 godziny po spaleniu działanie nasenne jest słabsze. Polecałbym konsumpcje około godzinę przed spaniem. Mi się juz skończył Bakerstreet 😞 5g wystarczyło mi na miesiąc, więc elegancko. Cena za 5g w Krakowie to 300zl. Topy mają korzenno-drzewiasto-haszyszowy aromat, są małe ale zwarte i soczyste. Po zmieleniu okazuje się, ze jest tego więcej niż by się wydawało przed skruszeniem.

  (5) (0)
Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Overall rating*
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz wygląd?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz zapach?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz działanie?
0/5
* Ocena jest wymagana

Pytania i odpowiedzi

Nie ma jeszcze pytań

Zadaj pytanie

Na Twoje pytanie odpowie przedstawiciel sklepu lub inni klienci.

Dziękuję za pytanie!

Twoje pytanie zostało odebrane i wkrótce otrzymasz na nie odpowiedź. Proszę nie przesyłaj ponownie tego samego pytania.

Błąd

Warning

Wystąpił błąd podczas zapisywania twojego pytania. Prosimy o zgłoszenie tego faktu administratorowi strony. Dodatkowe informacje:

Dodaj odpowiedź

Dziękuję za odpowiedź!

Twoja odpowiedź została odebrana i zostanie wkrótce opublikowana. Prosimy nie przesyłać ponownie tej samej odpowiedzi.

Błąd

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: