Master Kush

Master Kush
Smak i zapach
Ostry / Pieprzowy
Działanie
Senność
NasionaMarihuany.pl

Master Kush - opis, działanie i historia

Master Kush to odmiana, która kiedyś nazywała się High Rise. Ta odmiana dominująca w indikę zyskała popularność w Amsterdamskich coffee shopach. Master Kush w całej swojej historii zyskał wiele nagród. Wygrał Cannabis Cup jako Superbowl of pot. Jest to również jedna z ulubionych odmian samego Snoop Dogg’a.

Master Kush to krzyżówka dwóch odmian z różnych regionów gór Hindu Kush. Szczep powstał dzięki Dutch White Label Seed Company, z siedzibą w Amsterdamie. Roślina wytwarza cytrusowy zapach z nutą kadzidła, co wielu określa jako klasyczny smak. Ten szczep powoduje rozluźnienie całego ciała bez efektu przylepienia do kanapy, który powodowany jest przez wiele odmian indica.

Pacjenci często używają tej odmiany w łagodzeniu stresu i lęków. Silne efekty charakterystyczne dla odmian indica są idealne na wieczorny relaks. Master Kush jest również skuteczny w leczeniu bezsenności. Mocna “gastrofaza” może być również pożądana u pacjentów, którzy cierpią na zaburzenia odżywiania, takie jak anoreksja lub bulimia.

Terpeny w Master Kush

Dominujący terpen

Mircen - Najpopularniejszy terpen występujący w konopiach indyjskich o ziemistym zapachu.

Poboczne terpeny

Kariofilen (Pieprzowy), Limonen (Cytrusowy)

Uprawa Master Kush

Indica
Średnia
Niska
Duże
7-9 tygodni

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Master Kush”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *