Master Kush

Master Kush
(1 opinia klienta)
Smak i zapach
Ostry / Pieprzowy
Działanie
Senność
Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Master Kush, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Master Kush - opis, działanie i historia

Master Kush to odmiana, która kiedyś nazywała się High Rise. Ta odmiana dominująca w indikę zyskała popularność w Amsterdamskich coffee shopach. Master Kush w całej swojej historii zyskał wiele nagród. Wygrał Cannabis Cup jako Superbowl of pot. Jest to również jedna z ulubionych odmian samego Snoop Dogg’a.

Master Kush to krzyżówka dwóch odmian z różnych regionów gór Hindu Kush. Szczep powstał dzięki Dutch White Label Seed Company, z siedzibą w Amsterdamie. Roślina wytwarza cytrusowy zapach z nutą kadzidła, co wielu określa jako klasyczny smak. Ten szczep powoduje rozluźnienie całego ciała bez efektu przylepienia do kanapy, który powodowany jest przez wiele odmian indica.

Pacjenci często używają tej odmiany w łagodzeniu stresu i lęków. Silne efekty charakterystyczne dla odmian indica są idealne na wieczorny relaks. Master Kush jest również skuteczny w leczeniu bezsenności. Mocna “gastrofaza” może być również pożądana u pacjentów, którzy cierpią na zaburzenia odżywiania, takie jak anoreksja lub bulimia.

Terpeny w Master Kush

Dominujący terpen

Mircen - Najpopularniejszy terpen występujący w konopiach indyjskich o ziemistym zapachu.

Poboczne terpeny

Kariofilen (Pieprzowy), Limonen (Cytrusowy)

Uprawa Master Kush

Indica
Średnia
Niska
Duże
7-9 tygodni

1 opinia dla Master Kush

  1. Znawca

    Od S-lab super. Działanie indyki ale nie przykuwa do fotela. Dla fanów indyki super w ciągu dnia.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *