Northern Lights

Northern Lights
Smak i zapach
Sosnowy
Działanie
Energia
Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Northern Lights, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Northern Lights - opis, działanie i historia

Niewiele odmian marihuany jest tak popularnych jak Northern Lights, który jest jednym z najpopularniejszych szczepów wszech czasów. Ta czysta indica ceniona jest za mocno żywiczne topy, szybki okres kwitnienia i wysoką odporność w fazie wzrostu jest rodzicem równie popularnego Northern Lights #5. NL ceniony jest zarówno przez hodowców, ale też pacjentów medycznych i użytkowników rekreacyjnych.

Northern Lights pochodzi z tubylczych odmian (landrance) z Afghanistanu i Tajlandii. Z powodu swoich czystych genów indica, Northern Lights doprowadził do powstania takich odmian jak znany Super Silver Haze czy Shiva Skunk.

Podobnie jak większość odmian indica, Northern Lights polecany jest w porach wieczornych, zwłaszcza w leczeniu bezsenności. Jest to jeden z najczystszych szczepów indica, co sprawia, że działa silnie uspokajająco. Często stosowany jest w łagodzeniu stresu i lęku. Pacjenci często też wybierają tę odmianę w leczeniu przewlekłego bólu, a silny efekt głodu po jej zastosowaniu pomaga osobom cierpiącym na brak apetytu.

Terpeny w Northern Lights

Dominujący terpen

Mircen - Najpopularniejszy terpen występujący w konopiach indyjskich o ziemistym zapachu.

Poboczne terpeny

Kariofilen (Pieprzowy), Limonen (Cytrusowy)

Uprawa Northern Lights

Indica
Łatwa
Niska
Duże
7-9 tygodni

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Northern Lights”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *