Super SIlver Haze

Super Silver Haze
(1 opinia klienta)
Smak i zapach
Ostry / Pieprzowy
Działanie
Energia
Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Super SIlver Haze, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Super SIlver Haze - opis, działanie i historia

Super Silver Haze był królem wszystkich odmian Sativa w latach dziewięćdziesiątych. Ta odmiana została stworzona przez dwóch znanych hodowców z Green House Seeds i była trzykrotnie nagradzana podczas Cannabis Cup w 1997, 1998 i 1999 roku. Jest to jedna z ulubionych odmian zarówno użytkowników rekreacyjnych, jak i pacjentów.

Super Silver Haze to połączenie genetyki Skunk, Northern Lights i Haze. Dzięki takiej mieszance, ta lepka sativa daje energetyczny i długotrwały haj. Smak Super Silver Haze można opisać jako owocowo cytrusowy, a energetyczne efekty które powoduje sprawiają, że jest to idealna odmiana do stosowania w dzień.

Pacjenci często wybierają tę odmianę w walce ze zmęczeniem, zaburzeniami nastroju, nudnościami i migrenami, a także brakiem apetytu. Użytkownicy rekreacyjni doceniają Super Silver Haze za energetyczny i ale uspokajający haj, który pomaga się skupić, ale nie rozleniwia.

Terpeny w Super SIlver Haze

Dominujący terpen

Mircen - Najpopularniejszy terpen występujący w konopiach indyjskich o ziemistym zapachu.

Poboczne terpeny

Kariofilen (Pieprzowy), Limonen (Cytrusowy)

Uprawa Super SIlver Haze

Sativa
Trudna
Wysoka
Średnie
10-12 tygodni

1 opinia dla Super SIlver Haze

  1. hajzenberg

    polecam dojebane e e eee pechy 🙂

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *