Sunset Sherbert

Sunset Sherbert
Smak i zapach
Słodki
Działanie
Relaks

Informacje dodatkowe

Aromat

, ,

Efekty

, ,

Objawy

, ,

Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Sunset Sherbert, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Sunset Sherbert - opis, działanie i historia

Sehrbert, znany również jako “Sunset Sherbert” to hybrydowa odmiana marihuany o dominacji genów indica, która powstała przez skrzyżowanie Girl Scout Cookies z Pink Panties, która podobno wywodzi się z Blackberry Kush.

Sunset Sherbet oferuje to, co najlepsze z obu rodziców: energetyzującą sativę wraz z relaksacją całego ciała, którą zapewaniają geny indica. Złożony profil smakowy Sunset Sherbet z pewnością sprawi, że stanie się hitem wśród konsumentów konopi. Średnie stężenie THC w tej odmianie waha się w graniach 18-24%.

Sherbet wyróżnia się średnimi i dużymi kwiatami, które łączą się w gęstą, typową dla Indica strukturę. Szerokie liście mają kolor intensywnej, wiosennej zieleni. W niektórych fenotypach kwiaty wykazują przebłyski głębokiego fioletu; te odcienie pojawiają się, gdy pigmenty zwane antocyjanami są stymulowane przez niższe temperatury podczas procesu wzrostu. Lepkie trichomy pokrywają kolorowe kwiaty, nadając im srebrzystego połysku.

Z wysuszonych kwiatów Sunset Sherbet wydobywa się aromat słodkich jagód i świeżej skórki pomarańczy. Przy bliższym spotkaniu z nosem, pod owocowymi tonami dostrzeżemy skunksowa ostrość, podczas gdy rozdrabnianie lub mielenie kwiatów ujawnia wilgotny, haszowy zapach, dzięki uprzejmości dziadka szczepu – OG Kush.

Podczas spalania Sunset Sherbet wydziela ostry dym, który może szczypać w oczy i wywoływać kaszel. Podczas wydechu dym pozostawia cierpki, choć słodki posmak. Warto zauważyć, że pigmenty antocyjanów, które nadają tej odmianie unikalny fioletowy kolor, nie mają odpowiedniego wpływu na smak, a aromaty winogron są rzadko wykrywane w kwiatach tej odmiany.

Sunset Sherbert to smaczna, kolorowa hybryda, której działanie zaczyna się od potężnego upalenia ciała, po którym następuje stymulacja umysłowa. Ta krzyżówka Blackberry Kush i Girl Scout Cookies generuje niezwykłe zielone i fioletowe kwiaty pokryte grubą warstwą włosków. Sunset Sherbet pachnie jagodami i cytrusami, a pod spodem czai się odrobina zapachu skunksa.

Haj z przewagą indici wchodzi powoli, ostatecznie zatapiając palaczy uczuciu całkowitego odprężenia. Trochę później pojawia się marzycielski sposób myślenia, co sprawia, że ​​ta odmiana często jest stosowana do pracy nad kreatywnymi projektami lub po prostu do oglądania telewizji. To idealna odmiana na odpoczynek w ciepły letni wieczór.

Podobnie jak wiele innych indica, Sunset Sherbet ma działanie, które zaczyna się powoli, często po kilku minutach od konsumpcji, zanim jego efekty uwolnią prawdziwą moc. Nawet bardziej doświadczeni użytkownicy mogą nie potrzebować wiele, aby poczuć w pełni jego uspokajające działanie.

Nie oznacza to jednak, że Sunset Sherbet nie prowadzi do stymulacji umysłowej. Nawet jeśli użytkownicy zostaną przylepieni do kanapy, mogą odkryć, że ta odmiana wzmaga wyobraźnię i kreatywność. Sunset Sherbet wprowadza wyjątkowo przyjemną i społeczną atmosferę, która działa szczególnie dobrze na małych spotkaniach towarzyskich z zaufanymi przyjaciółmi.

Sunset Sherbet ma również wartość dla pacjentów, którzy używają marihuany do celów medycznych. Z psychologicznego punktu widzenia może zapewnić tymczasową ulgę osobom cierpiącym na depresję, lęki, a nawet PTSD. Bardziej fizjologicznie, pseudo-narkotyczne działanie tego szczepu może uśmierzyć bóle, czy to przypadkowe, jak i spowodowane urazem lub przewlekłe bóle z powodu stanów takich jak zapalenie stawów lub toczeń. Może również wywołać głód u tych, którzy stracili apetyt z powodu choroby lub leczenia, takiego jak chemioterapia. Dzięki optymalnej równowadze między stymulacją a relaksacją Sunset Sherbet rzadko powoduje paranoje i jest świetny dla osób z zaburzeniami lękowymi o niskiej tolerancji na THC.

Terpeny w Sunset Sherbert

Dominujący terpen

Kariofilen - Pikantny, pieprzny terpen, który może mieć działanie przeciwzapalne.

Poboczne terpeny

Limonen (Cytrusowy), Mircen (Ziemisty)

Uprawa Sunset Sherbert

Hybryda
Średnia
Średnia
Średnie
7-9 tygodni
Reklama sklepu GrowBox.pl prezentująca growboxy, oświetlenie i nawozy. Na zdjęciu widoczna jest czarna szafa uprawowa (growbox) oraz opakowanie ziemi marki Plagron. Obok zdjęć znajduje się zielony przycisk z białym napisem Sprawdź oraz informacja o kodzie rabatowym na produkty: Kod rabatowy - 10% TakDlaOdmiany na zielonym tle

Popularne waporyzatory

Opinie

There are no reviews yet

Napisz pierwszą opinię o „Sunset Sherbert”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Overall rating*
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz wygląd?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz zapach?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz działanie?
0/5
* Ocena jest wymagana

Pytania i odpowiedzi

Nie ma jeszcze pytań

Zadaj pytanie

Na Twoje pytanie odpowie przedstawiciel sklepu lub inni klienci.

Dziękuję za pytanie!

Twoje pytanie zostało odebrane i wkrótce otrzymasz na nie odpowiedź. Proszę nie przesyłaj ponownie tego samego pytania.

Błąd

Warning

Wystąpił błąd podczas zapisywania twojego pytania. Prosimy o zgłoszenie tego faktu administratorowi strony. Dodatkowe informacje:

Dodaj odpowiedź

Dziękuję za odpowiedź!

Twoja odpowiedź została odebrana i zostanie wkrótce opublikowana. Prosimy nie przesyłać ponownie tej samej odpowiedzi.

Błąd

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: