Runtz

Zdjęcie odmiany marihuany RUNTZ
Smak i zapach
Słodki
Działanie
Gadatliwość
Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Runtz, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Runtz - opis, działanie i historia

Runtz zapewnia elektryzujące i motywujące działanie wzmocnione pysznym, słodkim, owocowym smakiem i aromatem. Hodowcy z Cookies Farm zaprojektowali tę odmianę, aby produkowała duże ilości THC, smaczny profil terpenowy i satysfakcjonujące plony.

Aby osiągnąć te pożądane cechy, skrzyżowali dwie legendarne odmiany: Gelato i Zkittlez. Gelato zapewnia smaki cukierków, cytrusów i chmielu. Nie wspominając o tym, że ta popularna odmiana z Cali (Kalifornii) zapewnia czysty i kreatywny haj.

Z drugiej strony Zkittlez dostarcza równie przepyszne smaki, wysoki poziom THC i przyjemne działąnie. Ta wielokrotnie nagradzana indica powoduje spokój na umyśle i przyjemne rozluźnienie ciała.

Po skrzyżowaniu Gelato i Zkittlez i osiągnięciu stabilnego fenotypu Runtz stał się doskonale zbilansowanym szczepem z genetyką 50% sativa i 50% indicą. Oferuje to, co najlepsze z obu światów. Jest to świetny wybór, jeśli szukasz odmiany zapewniającej jednocześnie relaks i energię.

Kwiaty odmiany Runtz mają ciemnozielony rdzeń otoczony fioletowo-różowymi liśćmi cukrowymi z domieszką limonkowej zieleni. Kolorowe kwiaty wyglądają ładnie, a duża ilość żywicy sprawia, że ten szczep osiąga nawet 27-29% THC.

Kilka buchów później efekty indica sprawią, że twoje ciało będzie luźne, ale ciężkie. Jednocześnie energetyzujący haj wywoła kreatywność i euforię. Jest to fantastyczna odmiana, która pasuje do codziennych aktywności na świeżym powietrzu lub do gier i rozmów.

Dzięki tym efektom i bardzo wysokiemu średniemu 19-29% poziomowi THC, Runtz jest często uważany za idealny do leczenia stanów takich jak bezsennośćprzewlekły ból, utrata apetytu lub nudności oraz przewlekły stres lub niepokój

Smak cukierków, owoców i cytrusów wypełniają każdą część dymu lub pary. W jej profilu terpenowym dominuje wysoki poziom kariofilenu, humulenu i linalolu.

Runtz daje satysfakcjonujące plony zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Rośliny uprawiane w domu osiągają maksymalną wysokość 130 cm i produkują przyzwoite 450–500 g/m². Rośliny uprawiane na zewnątrz osiągają wysokość 180 cm i dostarczają do 450 g/roślinę. Czas kwitnienia Runtz jest stosunkowo krótki, więc spodziewaj się zbiorów po 8-9 tygodniach kwitnienia.

Terpeny w Runtz

Dominujący terpen

Kariofilen - Pikantny, pieprzny terpen, który może mieć działanie przeciwzapalne.

Poboczne terpeny

Kariofilen (Pieprzowy), Limonen (Cytrusowy), Linalol (Kwiatowy)

Uprawa Runtz

Hybryda
Łatwa
Średnia
Średnie
7-9 tygodni
Reklama sklepu GrowBox.pl prezentująca growboxy, oświetlenie i nawozy. Na zdjęciu widoczna jest czarna szafa uprawowa (growbox) oraz opakowanie ziemi marki Plagron. Obok zdjęć znajduje się zielony przycisk z białym napisem Sprawdź oraz informacja o kodzie rabatowym na produkty: Kod rabatowy - 10% TakDlaOdmiany na zielonym tle

Popularne waporyzatory

Opinie

There are no reviews yet

Napisz pierwszą opinię o „Runtz”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Overall rating*
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz wygląd?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz zapach?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz działanie?
0/5
* Ocena jest wymagana

Pytania i odpowiedzi

Nie ma jeszcze pytań

Zadaj pytanie

Na Twoje pytanie odpowie przedstawiciel sklepu lub inni klienci.

Dziękuję za pytanie!

Twoje pytanie zostało odebrane i wkrótce otrzymasz na nie odpowiedź. Proszę nie przesyłaj ponownie tego samego pytania.

Błąd

Warning

Wystąpił błąd podczas zapisywania twojego pytania. Prosimy o zgłoszenie tego faktu administratorowi strony. Dodatkowe informacje:

Dodaj odpowiedź

Dziękuję za odpowiedź!

Twoja odpowiedź została odebrana i zostanie wkrótce opublikowana. Prosimy nie przesyłać ponownie tej samej odpowiedzi.

Błąd

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Galeria