Strawberry Cough

Straweberry Cough
Smak i zapach
Truskawkowy
Działanie
Energia

Informacje dodatkowe

Aromat

, ,

Efekty

, ,

Objawy

, ,

Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Strawberry Cough, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Strawberry Cough - opis, działanie i historia

Strawberry Cough to hybrydowa marihuany o dominacji genów sativa charakteryzująca się zapachem świeżych truskawek i kaszlem wśród jej konsumentów. Jej pochodzenie genetyczne nie jest do końca znane, ale uważa się, że jest to hybryda odmian Haze i Strawberry Fields lub Erdbeer.

Autorem odmiany Strawberry Cough jest legendarny hodowca Kyle Kushman. Legenda głosi, że rozpoczął on pracę nad SC od nasion konopi z rośliny rosnącej na polu truskawkowym na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Rezultatem jest Strawberry Cough, odmiana, która sprawi, że poczujesz się energię i chęć do rozmów, zanim jeszcze zdążysz wypuścić dym.

Kwiaty podczas palenia wydzielają gęsty dym i dają relaksujący haj. Strawberry Cough doskonale łączy się z introspekcją, obserwowaniem ludzi, nauką i czytaniem. Jeśli masz artystyczne hobby, to ten szczep pomoże Ci uzyskać twórczą energię, której potrzebujesz do dalszej pracy.

Strawberry Cough ma super pyszny słodki smak truskawkowy, ale z odrobiną pikantnego pieprzu przy wydechu. Aromat jest równie zachwycający, ze świeżą truskawkową nutą podkreśloną pikantnymi ziołami, ziemistym pieprzem i odrobiną słodyczy.

W połączeniu z wysokim poziomem THC na poziomie 22-26%, efekty te sprawiają, że Strawberry Cough jest doskonałym wyborem do leczenia stanów takich jak przewlekły stres lub lęk, wahania nastroju lub depresja i PTSD. Roślina produkuje gęste, stożkowate, jasnozielone kwiaty z gęstymi czerwono-pomarańczowymi włoskami i powłoką z mroźnych, mlecznobiałych, kryształowych trichomów.

Strawberry Cough to łatwa w uprawie roślina, o ile uprawiana jest w pomieszczeniu. Jest to roślina dobrze czująca się w hodowli indoor, ponieważ potrzebuje ciepłego klimatu. Niskie temperatury w nocy mogą pozbawić Twoją roślinę wysokich jakości plonów.

Ta odmiana rośnie w krzaczasty sposób, który wymaga częstego przycinania. Jeśli roślina nie będzie przycinana, to wyższe gałęzie pozbawią dolnych partii światła, którego potrzebują. Chociaż roślina ceni sobie przycinanie i pielęgnację, można ją pozostawić samą sobie w dobrym podłożu do uprawy. Nie potrzeba tu skomplikowanej hydroponiki – tylko ziemia i organiczne składniki odżywcze.

Opinie

There are no reviews yet

Napisz pierwszą opinię o „Strawberry Cough”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Overall rating*
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz wygląd?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz zapach?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz działanie?
0/5
* Ocena jest wymagana

Pytania i odpowiedzi

Nie ma jeszcze pytań

Zadaj pytanie

Na Twoje pytanie odpowie przedstawiciel sklepu lub inni klienci.

Dziękuję za pytanie!

Twoje pytanie zostało odebrane i wkrótce otrzymasz na nie odpowiedź. Proszę nie przesyłaj ponownie tego samego pytania.

Błąd

Warning

Wystąpił błąd podczas zapisywania twojego pytania. Prosimy o zgłoszenie tego faktu administratorowi strony. Dodatkowe informacje:

Dodaj odpowiedź

Dziękuję za odpowiedź!

Twoja odpowiedź została odebrana i zostanie wkrótce opublikowana. Prosimy nie przesyłać ponownie tej samej odpowiedzi.

Błąd

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: