Ghost Train Haze

Ghost Train Haze
(2 opinie klienta)
Smak i zapach
Cytrusowy

Informacje dodatkowe

Aromat

, ,

Efekty

, ,

Objawy

, ,

Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Ghost Train Haze, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Ghost Train Haze - opis, działanie i historia

Ghost Train Haze to legendarna hybrydowa odmiana konopi z przewagą Sativy, wyhodowana przez Rare Dankness. Odmiana ta jest dumnym zdobywcą zarówno pierwszego miejsca w 2014 High Times Cannabis Cup US Sativa, jak i drugiego miejsca w 2013 High Times Cannabis Cup Medical Sativa. Ghost Train Haze to skrzyżowanie Neville’s Wreck i Ghost OG. Jest także zwycięzcą High Times Strongest Strains on Earth, a w polskich aptekach dostępny jest pod nazwą Aurora 22/1 – oczywiście na receptę, którą możesz uzyskać po wizycie w klinice konopnej.

Aromat Ghost Train Haze jest słodki i sosnowy, z nutami cytrusów, cytryny i przypraw. Jasnozielone kwiaty Ghost Train Haze są grube i gęste, bogate w trichomy i pokryte jasnopomarańczowymi włoskami. Dym jest niezwykle gładki, z ostrym, słodko sosnowym posmakiem.

Ta odmiana jest dobrze znana ze swoich silnych efektów, została nawet przedstawiona na okładce High Times w maju 2012 roku, służąc jako swego rodzaju wizualny ambasador reprezentujący „Najsilniejsze odmiany na Ziemi”. Efekty są często opisywane jako z pogranicza psychodelicznych, nawet wśród najbardziej doświadczonych palaczy.

Działanie Ghost Train Haze łączy zarówno euforię Sativy, jak i ciężkie upalenie ciała charakterystyczne dla odmian Indica. Chociaż ten szczep może zapewnić zastrzyk energii i motywacji, lepiej nadaje się do relaksu ze względu na zamglenie mózgu, które pojawia się przy większych dawkach. Nie trzeba dodawać, że najlepiej stosować niewielkie dawki, jeśli planujesz aktywny dzień.

Ghost Train Haze to bardzo silna odmiana o szerokiej gamie zastosowań medycznych. Jest to przydatna odmiana dla osób cierpiących na objawy raka, zarówno łagodząca ból, jak i zwiększająca apetyt. Korzyści mogą również doświadczyć pacjenci cierpiący na ból i zespół stresu pourazowego. Ghost Train Haze może być również stosowany w leczeniu jaskry. Uspokajający, relaksujący efekt w lekkich dawkach może okazać się przydatny dla osób z zespołem nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi.

Chociaż ciepły klimat i uprawa outdoor sprzyjają wysokim plonom, Ghost Train Haze również świetnie kwitnie w pomieszczeniach. Kwitnienie zajmuje od 65 do 80 dni, a plony są dość obfite. Dzięki obfitym plonom, dużej sile i imponującej trwałości, Ghost Train Haze jest doskonałym wyborem dla średniozaawansowanych hodowców.

 

 

Popularne nasiona Ghost Train Haze

Terpeny w Ghost Train Haze

Dominujący terpen

Terpinolen - Ziołowy, kwiatowy terpen, który znajduje się również w jabłkach, bzie i gałce muszkatołowej.

Uprawa Ghost Train Haze

Sativa
Średnia
Średnia
Średnie
10-12 tygodni

2 opinie dla Ghost Train Haze

  1. Am

    ZAPACH powalajacy, odmiana dostepna w aptekach pod nazwa Aurora 22% ^^ 🙂 , dobry upierdalacz , im wiecej tym blizej lozka 😉 ogolnie pozytywnie i bardzo mocne w dzialaniu . Polecam na wszystkie dolegliwości

  2. Xd

    Waliłem tłoka z tego z holki jest tyta najlepszy duch

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *