Stardawg

Stardawg - odmiana marihuany
Smak i zapach
Olej napędowy
Działanie
Szczęście
Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Stardawg, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Stardawg - opis, działanie i historia

Stardawg to odmiana, która jest hybrydą dominującą w geny sativa, pierwotnie wyhodowaną w Bay Area w Kalifornii jako skrzyżowanie Chemdawg 4 i Tres Dawg. Prawdopodobnie jego nazwa pochodzi zarówno od krystalicznych trichomów, które gęsto pokrywają szczep (wyglądające jak gwiazdki – ang. star), jak i od linii genetycznej Chem/TresDAWG. Stężenie THC w Stardawg jest powyżej  średniej i waha się w okolicach 16 do 22 procent.

Użytkownicy tej odmiany mówią o piżmowym, ziemistym zapachu z nutami oleju napędowego. Miłośnicy tej odmiany doceniają silny aromat, ale może być on zbyt silny i przytłaczający dla nowicjuszy. Jego zapach często jest opisywany jako chemiczny, z nutą skunk’a.

Chociaż zapach może być bardzo mocny, to miłośnicy konopi lubią ten zapach, który zwiastuje potężne działanie odmiany Stardawg. Susz tej odmiany jest mocno zbity i oblepiony żywicą, która przyćmiewa ciemnozielony kolor i pomarańczowe włoski.

Pacjenci często wybierają tę odmianę, aby pomóc sobie w walce  z objawami zmęczenia, stresu i lęku. Tłumi ból, łagodzi problemy trawienne i wywołuje głód, więc często jest stosowany przez pacjentów, którzy muszą przybrać na wadze lub cierpią na brak apetytu. Inni wybierają go, aby szybciej zasnąć lub leczyć objawy stwardnienia rozsianego lub choroby Parkinsona.

Niewielkie dawki odmiany Stardawg sprawiają, że wykonywanie codziennych czynności nie sprawia problemu, ponieważ geny sativa motywują do działania i wywołują. Ten szczep nadaje się więc do stosowania w ciągu dnia, a jego efekty utrzymują się przez długi czas.

Stworzony w stanie Kalifornia, Stardawg jest bardzo popularnym szczepem konopi indyjskich. Dominujące geny sativa przyćmiewają geny indica, których działanie odczuwalne jest dopiero po dłuższym czasie.

Terpeny w Stardawg

Dominujący terpen

Kariofilen - Pikantny, pieprzny terpen, który może mieć działanie przeciwzapalne.

Poboczne terpeny

Limonen (Cytrusowy), Mircen (Ziemisty)

Uprawa Stardawg

Hybryda
Łatwa
Średnia
Duże
7-9 tygodni
Reklama sklepu GrowBox.pl prezentująca growboxy, oświetlenie i nawozy. Na zdjęciu widoczna jest czarna szafa uprawowa (growbox) oraz opakowanie ziemi marki Plagron. Obok zdjęć znajduje się zielony przycisk z białym napisem Sprawdź oraz informacja o kodzie rabatowym na produkty: Kod rabatowy - 10% TakDlaOdmiany na zielonym tle

Popularne waporyzatory

Opinie

There are no reviews yet

Napisz pierwszą opinię o „Stardawg”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Overall rating*
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz wygląd?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz zapach?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz działanie?
0/5
* Ocena jest wymagana

Pytania i odpowiedzi

Nie ma jeszcze pytań

Zadaj pytanie

Na Twoje pytanie odpowie przedstawiciel sklepu lub inni klienci.

Dziękuję za pytanie!

Twoje pytanie zostało odebrane i wkrótce otrzymasz na nie odpowiedź. Proszę nie przesyłaj ponownie tego samego pytania.

Błąd

Warning

Wystąpił błąd podczas zapisywania twojego pytania. Prosimy o zgłoszenie tego faktu administratorowi strony. Dodatkowe informacje:

Dodaj odpowiedź

Dziękuję za odpowiedź!

Twoja odpowiedź została odebrana i zostanie wkrótce opublikowana. Prosimy nie przesyłać ponownie tej samej odpowiedzi.

Błąd

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: