OG Kush

OG Kush - hybrydowa odmiana marihuany
2 opinie
Smak i zapach
Sosnowy
Działanie
Głód
Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, OG Kush, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

OG Kush - opis, działanie i historia

OG Kush to legendarna odmiana, która znana jest na całym świecie. Pomimo swojej sławy, jego dokładne pochodzenie pozostaje tajemnicą.

Niektórzy twierdzą, że jest to skrzyżowanie odmian Chemdawg i Hindu Kush. Jest również możliwe, że OG Kush wyłonił się jako odrębny fenotyp innego istniejącego już szczepu.

Znaczenie nazwy również jest kwestionowane. “OG” tłumaczony jest jako Original Gangster, co świadczy o jego oldschoolowym statusie. Niektórzy jednak twierdzą, że OG oznacza Ocean Grown, w odniesieniu do jego kalifornijskiego pochodzenia.

Jedną z rzeczy, która nie podlega debacie, jest siła działania OG Kusha – jego stężenie THC konsekwentnie wynosi 20% – 25%.

OG Kush ma średnie i duże kwiaty, które mają gęstą, podobną do indiki strukturę. Liście są żółtawozielone, chociaż niektóre fenotypy mogą wykazywać ślady purpury. Ten ostatni kolor jest wynikiem działania barwników antocyjanowych aktywowanych przez zimną temperaturę. Pomarańczowe włoski, mające wychwycić pyłek z męskich roślin, wyróżniają się na tle innych kolorowych odmian marihuany.

Haj wywołany OG Kush jest bardziej odczuwalny na głowie niż na ciele. Zaczyna się od nagłego uderzenia na głowie, które może sprawić, że użytkownicy poczują się bardziej skupieni na otoczeniu, a dźwięki i kolory mogą się wydawać zintensyfikowane. Ta zmiana zmysłów może wkrótce ustąpić zmianie nastroju, która postępuje w kierunku euforii.

Zwiększenie skupienia nie jest tak czyste jak w przypadku sativy. Konsumenci nie doświadczają  dezorientującego poczucia szybkiego przelatywania myśli lub burzy mózgu. Jest to również świetna odmiana na zwiększenie aktywności związanych z ciałem i umysłem, takich jak gry wideo, ćwiczenia fizyczne, a nawet seks.

Jest to wszechstronna odmiana, który nadaje się do poprawy nastroju, co sprawia, że ​​jest to szczep wyjątkowo dobry na imprezy i żywe rozmowy.

OG Kush ma zastosowanie medyczne jako środek do tymczasowego łagodzenia stanów lękowych i depresji. Zwiększone skupienie może być również pomocne dla osób cierpiących na zaburzenia koncentracji.

Niektórzy donoszą również o uldze w bólach głowy i migrenach. Podobnie jak w przypadku wielu odmian sativa, OG Kush w wyższych dawkach może powodować uczucie paranoi.

Ze względu na łagodnie energetyzujące i motywujące do działania efekty, OG Kusz jest odmianą najlepiej smakującą w ciągu dnia lub wczesnym wieczorem. Pozytywny haj można wykorzystać ze znajomymi lub samodzielnie, w celu wykonania różnych zadań.

Ten szczep ma również stabilność genetyczną, dzięki czemu OG Kush był podstawą udanych krzyżówek, takich jak Bubba Kush, a także oferując pewne odrębne fenotypy, które stały się popularnymi szczepami, takimi jak Tahoe OG i Alpha OG .

2 opinie dla OG Kush

 1. Grzegorz Jastrząp


  Wygląd :
  Zapach :
  Działanie :

  taki pewniaczek wsm klasyk ta bezsennosc troche meczy ale tak to gicior polecam

  (0) (0)
 2. odmianymarihuany

  Klasyk

  (1) (0)
Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Overall rating*
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz wygląd?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz zapach?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz działanie?
0/5
* Ocena jest wymagana

Pytania i odpowiedzi

Nie ma jeszcze pytań

Zadaj pytanie

Na Twoje pytanie odpowie przedstawiciel sklepu lub inni klienci.

Dziękuję za pytanie!

Twoje pytanie zostało odebrane i wkrótce otrzymasz na nie odpowiedź. Proszę nie przesyłaj ponownie tego samego pytania.

Błąd

Warning

Wystąpił błąd podczas zapisywania twojego pytania. Prosimy o zgłoszenie tego faktu administratorowi strony. Dodatkowe informacje:

Dodaj odpowiedź

Dziękuję za odpowiedź!

Twoja odpowiedź została odebrana i zostanie wkrótce opublikowana. Prosimy nie przesyłać ponownie tej samej odpowiedzi.

Błąd

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: