Purple Kush

Purple Kush
(2 opinie klienta)
Smak i zapach
Winogronowy
Działanie
Senność
Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Purple Kush, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Purple Kush - opis, działanie i historia

Purple Kush to czysta indica, która od innych odmian wyróżnia się przyciągającymi wzrok kolorami i przyjemnym smakiem. Ten szczep został stworzony przez hodowców w Oakland w Kalifornii.

Purple Kush jest krzyżówką dwóch południowoazjatyckich odmian indica: Hindu Kush z pasma górskiego między Pakistanem, a Afganistanem i purpurowym wariantem odmiany Afghani. Dzięki czystej genetyce dwóch odmian Indica, odmiana ta zapewnia odprężający stan, który spowoduje efekt przyklejenia do fotela.

Pacjenci najczęściej wybierają Purple Kush ze względu na jego zdolność do niwelowania bólu, bezsenności i stresu. Konsumenci rekreacyjny doceniają tę odmianę za jej piękny kolor, długotrwałe uczucie euforii i odprężenie ciała.

Purple Kush ma kwiaty o bardzo gęstej i ciężkiej strukturze. W zależności od fenotypu, liście mogą być podzielona na zielone i fioletowe. Fioletowy kolor powstaje, kiedy antocyjany roślinne – pigmenty podobne do chlorofilu – są aktywowane w chłodnych warunkach podczas wzrostu. Proces ten jest podobny do rozkładu chlorofilu i stymulacji czerwonych i żółtych pigmentów, które powodują, że na jesień liście zmieniają kolory.

Odmiana Purple Kush ma również bardzo dużą zdolność do tworzenia lepkiej żywicy, dzięki czemu powstaje z niej świetny haszysz i koncentraty.

Terpeny w Purple Kush

Dominujący terpen

Mircen - Najpopularniejszy terpen występujący w konopiach indyjskich o ziemistym zapachu.

Poboczne terpeny

Kariofilen (Pieprzowy), Pinen (Sosnowy)

Uprawa Purple Kush

Indica
Średnia
Niska
Średnie
7-9 tygodni

2 opinie dla Purple Kush

  1. Vito

    Bardzo pozytywne i smaczne palenie nie dusi .bardzo odpręża pilecam zaolacilem za 1g 14€

  2. DUŻY K

    Nie jest źle, ale jednak są lepsze gatunki. Przyjemnie odpręża tylko trzeba troszkę spalić.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *