Hash Plant

Hash Plant
Smak i zapach
Ostry / Pieprzowy
Działanie
Senność
Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Hash Plant, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Hash Plant - opis, działanie i historia

Hash Plant to hybrydowa odmiana konopi z przewagą genów Indica. Jest to odmiana, której historia rozpoczęła się w latach 80-tych w Holandii, skąd wkrótce dotarła do północno-zachodnich Stanów Zjednoczonych. Podobno jest to skrzyżowanie odmiany Northern Lights #1 z oryginalnym szczepem Hash Plant. Hash Plant był znanym budulcem wielu odmian Sensi Seeds na przestrzeni lat. Został później ponownie wprowadzony na rynek przez seed bank Sensi Seeds w 1999 roku.

Kwiaty odmiany Hash Plant mają ziemisty, drzewny aromat z nutą haszyszu i odrobiną słodyczy na dokładkę. Zapach, choć dość wyraźny, nie jest zbyt ostry (ani odrzucający dla osób niebędących konsumentami konopi). Zwarte kwiaty są pokryte żywicą, dlatego ten szczep jest często wykorzystywany do produkcji haszyszu.

Efekty sprawiają, że użytkownicy są głęboko zrelaksowani, a niektórzy mogą nawet przykleić się do kanapy i zasnąć. To sprawia, że ​​jest to dobry wybór w leczeniu bezsenności. Hash Plant jest stosowany w leczeniu zaburzeń żołądkowo-jelitowych, a także choroby Leśniowskiego-Crohna. Hash Plant może być skuteczny w leczeniu migreny. Osoby cierpiące na stany lękowe mogą również używać go do łagodzenia objawów i zrelaksowania się. Może również pomóc osobom cierpiącym na zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi (ADD i ADHD). Ta odmiana najczęściej stosowana jest wieczorem i nocą lub w te leniwe, relaksujące dni, w których nie ma żadnych obowiązków ani zobowiązań do spełnienia.

Hash Plant ma czas kwitnienia od 40 do 45 dni i zazwyczaj roślina osiąga 1-1,5 metra wysokości. Szybki czas kwitnienia sprawia, że ​​jest to doskonały wybór dla hodowców poszukujących krótkiego czasu wzrostu. Hash Plant najczęściej jest uprawiany w pomieszczeniach, ale równie dobrze rośnie na zewnątrz.

1 opinia dla Hash Plant

  1. ferod


    Działanie :

    Przyjemna indica, która nie zamula, sativowa w głowie. Relaksuje. W smaku przypomina hash

    (1) (0)
Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Overall rating*
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz wygląd?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz zapach?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz działanie?
0/5
* Ocena jest wymagana

Pytania i odpowiedzi

Nie ma jeszcze pytań

Zadaj pytanie

Na Twoje pytanie odpowie przedstawiciel sklepu lub inni klienci.

Dziękuję za pytanie!

Twoje pytanie zostało odebrane i wkrótce otrzymasz na nie odpowiedź. Proszę nie przesyłaj ponownie tego samego pytania.

Błąd

Warning

Wystąpił błąd podczas zapisywania twojego pytania. Prosimy o zgłoszenie tego faktu administratorowi strony. Dodatkowe informacje:

Dodaj odpowiedź

Dziękuję za odpowiedź!

Twoja odpowiedź została odebrana i zostanie wkrótce opublikowana. Prosimy nie przesyłać ponownie tej samej odpowiedzi.

Błąd

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: