Tangerine Dream

Nasiona marihuany Ganja Farmer

Tangerine Dream - opis, działanie i historia

Tangerine dream jest jednyą z najpopularniejszych hybrydowych odmian marihuany. Ten szczep, który jest mieszanką odmian G13, Afghani i Neville’s Haze, został nagrodzony podczas Cannabis Cup w 2012 roku, który odegrał ważną rolę w zwiększeniu jego popularności. Odmiana ta jest znana ze swoich właściwości rozluźniających i łagodzących ból, ale jego zdolność do łagodzenia bólu jest tym, co czyni go wyjątkowym. Odmiana ta pomaga rozluźnić mięśnie i oczyścić umysł.

W przeciwieństwie do wielu innych odmian, Tangerine Dream nie rozmywa umysłu konsumenta. Natychmiastowe efekty tego szczepu to ekstremalna euforia, uczucie szczęścia, a także motywacja i twórczy nastrój. Tangerine Dream znany jest z tego, że łagodzi stres, ból, lęk, depresję i bezsenność.

Tangerine dream oferuje słodki i intensywny cytrusowy aromat, który wywołuje uczucie relaksu. Mieszanka genów sativa i indica powoduje energię, która energetyzuje całe ciało. Szczep zawiera 25% THC i mieszane proporcje innych kannabinoidów, o których wiadomo, że mogą wzmacniać działanie tetrahydrokannabinolu. Tangerine Dream to świetny wybór dla tych, którzy szukają odurzającej odmiany, który również pozwoli zachować ostrość umysłu.

Nasiona Tangerine Dream

Opinie o Tangerine Dream

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Tangerine Dream”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.