Tangerine Dream

Tangerine Dream
Smak i zapach
Pomarańczowy
Działanie
Energia
Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Tangerine Dream, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Tangerine Dream - opis, działanie i historia

Tangerine dream jest jednyą z najpopularniejszych hybrydowych odmian marihuany. Ten szczep, który jest mieszanką odmian G13, Afghani i Neville’s Haze, został nagrodzony podczas Cannabis Cup w 2012 roku, który odegrał ważną rolę w zwiększeniu jego popularności. Odmiana ta jest znana ze swoich właściwości rozluźniających i łagodzących ból, ale jego zdolność do łagodzenia bólu jest tym, co czyni go wyjątkowym. Odmiana ta pomaga rozluźnić mięśnie i oczyścić umysł.

W przeciwieństwie do wielu innych odmian, Tangerine Dream nie rozmywa umysłu konsumenta. Natychmiastowe efekty tego szczepu to ekstremalna euforia, uczucie szczęścia, a także motywacja i twórczy nastrój. Tangerine Dream znany jest z tego, że łagodzi stres, ból, lęk, depresję i bezsenność.

Tangerine dream oferuje słodki i intensywny cytrusowy aromat, który wywołuje uczucie relaksu. Mieszanka genów sativa i indica powoduje energię, która energetyzuje całe ciało. Szczep zawiera 25% THC i mieszane proporcje innych kannabinoidów, o których wiadomo, że mogą wzmacniać działanie tetrahydrokannabinolu. Tangerine Dream to świetny wybór dla tych, którzy szukają odurzającej odmiany, który również pozwoli zachować ostrość umysłu.

Terpeny w Tangerine Dream

Dominujący terpen

Mircen - Najpopularniejszy terpen występujący w konopiach indyjskich o ziemistym zapachu.

Poboczne terpeny

Kariofilen (Pieprzowy), Limonen (Cytrusowy)

Uprawa Tangerine Dream

Hybryda
Trudna
Średnia
Duże
7-9 tygodni

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Tangerine Dream”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *