Neville's Haze

Nasiona marihuany PanPestka

Neville's Haze - opis, działanie i historia

Neville’s Haze to prawie w 75% sativa o czystej genetyce Haze, który zdobył pierwsze miejsce podczas Cannabis Cup w 1998 roku.

Genetyka Haze powoduje haj charakterystyczny dla odmian sativa, który napełnia umysł euforią i rozkoszą. Użytkownicy Neville’s Haze odczuwają wzrost kreatywności i potrzebę produktywności, gdy susz jest przyjmowany w małych dawkach. Pomimo tego, że jest to wspaniały szczep, nadal ma negatywny wpływ na suchość oczu i ust, a niektórzy użytkownicy odczuwają zawroty głowy, bóle głowy i paranoję.

Szczep ten znany jest z zawartości THC sięgającej 21 procent i jest najczęściej polecany pacjentom cierpiącym na przewlekłą depresję, stres i lęk. Inni używają go do walki z chronicznym bólem. Wielu użytkowników twierdzi również, że Neville’s Haze jest bardzo skuteczny na bezsenność. Szczep ten jest również wybierany do łagodzenia nudności i objawów jaskry.

Neville’s Haze jest odmianą stworzoną przez Spice Brothers. Skrzyżowali oni kilka odmian Haze (Sativa) z Northern Lights (Indica), a końcowy wynik to tylko 25% Indica i 75% sativa.

Prawdziwy Neville’s Haze może być trudny w uprawie. Jest bardzo czuły na odpowiednie pH, a kwitnienie może trwać nawet 14 tygodni. Wydajność również nie jest zachwycająca, zwykle około 250 gramów na metr kwadratowy, ale doświadczeni hodowcy mogą osiągnąć nawet 500 gramów na metr kwadratowy. Odmiana ta nie jest polecana dla przeciętnego lub początkującego hodowcy. Neville najlepiej rośnie w uprawie hydroponicznej, w warunkach indoor.

Nasiona Neville's Haze

Opinie o Neville's Haze

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Neville’s Haze”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.