K.O Kush

KO Kush
Smak i zapach
Sosnowy
Działanie
Głód
Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, K.O Kush, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

K.O Kush - opis, działanie i historia

Wyhodowany przez Heavyweight Seeds, K.O Kush jest mieszanką odmian Killa Kush i Herijuana. Ten szczep to hybryda o stosunku 50% indica i 50% sativa. Jest bardzo mocny i jak sugeruje jego nazwa, może dosłownie znokautować, więc nie jest to odmiana polecana dla początkujących konsumentów. Tę odmianę uprawia na swoim ranczo Mike Tyson, co ze względu na nazwę nie powinno nikogo dziwić.

Kwiaty K.O Kush wytwarzają lawendowe i różowe włoski, które są tak lepkie, że mogą się przykleić do ściany, kiedy zostaną do niej dociśnięte. Sam kwiat ma różne odcienie koloru zielonego i jest gęsto pokryty trichomami. Sama roślina potrzebuje 8 tygodni kwitnienia, aby zakończyć kwitnienie.

K.O Kush może być uprawiany w warunkach indoor i outdoor w klimacie umiarkowanym. Zapach tej odmiany jest pieprzno-ziemisty, ale czuć również zapach charakterystyczny dla odmian Skunk.

Odmiana, którą uprawia sam Mike Tyson jest obecnie dostępna jedynie w stanie Oregon i Waszyngton. Sklepy z marihuaną sprzedają 3,5g za 40 dolarów. Wysoka zawartość THC na poziomie 22% jest jednak warta tej ceny.

K.O Kush wywołuje efekty charakterystyczne dla odmian indica. Relaks i senność to działanie, które jest dobre dla pacjentów z zaburzeniami lękowymi, migrenami, bólem oraz bezsennością. Pacjenci często używają tej odmiany w leczeniu zaburzeń odżywiania, ponieważ po spożyciu jej wyraźnie poprawia się apetyt. Jest to również szczep, które daje pozytywne rezultaty w walce ze skutkami ubocznymi chemioterapii i HIV.

Popularne nasiona K.O Kush

Terpeny w K.O Kush

Dominujący terpen

Mircen - Najpopularniejszy terpen występujący w konopiach indyjskich o ziemistym zapachu.

Poboczne terpeny

Kariofilen (Pieprzowy), Limonen (Cytrusowy)

Uprawa K.O Kush

Hybryda
Łatwa
Niska
Duże
7-9 tygodni
Reklama sklepu GrowBox.pl prezentująca growboxy, oświetlenie i nawozy. Na zdjęciu widoczna jest czarna szafa uprawowa (growbox) oraz opakowanie ziemi marki Plagron. Obok zdjęć znajduje się zielony przycisk z białym napisem Sprawdź oraz informacja o kodzie rabatowym na produkty: Kod rabatowy - 10% TakDlaOdmiany na zielonym tle

Popularne waporyzatory

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „K.O Kush”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Overall rating*
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz wygląd?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz zapach?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz działanie?
0/5
* Ocena jest wymagana

Pytania i odpowiedzi

Nie ma jeszcze pytań

Zadaj pytanie

Na Twoje pytanie odpowie przedstawiciel sklepu lub inni klienci.

Dziękuję za pytanie!

Twoje pytanie zostało odebrane i wkrótce otrzymasz na nie odpowiedź. Proszę nie przesyłaj ponownie tego samego pytania.

Błąd

Warning

Wystąpił błąd podczas zapisywania twojego pytania. Prosimy o zgłoszenie tego faktu administratorowi strony. Dodatkowe informacje:

Dodaj odpowiedź

Dziękuję za odpowiedź!

Twoja odpowiedź została odebrana i zostanie wkrótce opublikowana. Prosimy nie przesyłać ponownie tej samej odpowiedzi.

Błąd

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: