Blue Dream

Blue Dream - odmiana marihuany
Smak i zapach
Jagodowy
Działanie
Kreatywność

Informacje dodatkowe

Aromat

, ,

Efekty

, ,

Objawy

, ,

Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Blue Dream, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Blue Dream - opis, działanie i historia

Blue Dream to potężna krzyżówka popularnych klasycznych szczepów Blueberry i Haze, z lekką dominacją sativy. Ta słynna odmiana może pochwalić się umiarkowanie wysokim stężeniem THC, które waha się w okolicach 17-24%.

Odmiana Blue Dream początkowo wyrobiła sobie markę w środowisku medycznym, chociaż nikt nie wiedział, kto ją wyprodukował ani skąd pochodzi. Spekulowano, że powstała w Santa Cruz w Kalifornii. Ostatecznie odmiana przyciągnęła uwagę legendarnego hodowcy DJa Shorta, który ciężko pracował, aby dać nam wersję, którą mamy dzisiaj.

Użytkownicy opisują haj jako natychmiastowy, który posiada cechy odmian indica i sativa. Blue Dream powoduje wzrost motywacji i chęć do działania, a także większe skupienie połączone z falą kreatywnej energii. Towarzyszy temu łagodne, relaksujące działanie, które doceniają pacjenci doświadczający przewlekłego bólu.

Dzięki stosunkowo wysokiemu zakresowi THC, który wynosi średnio od 17% do 24%, Blue Dream może zaoferować więcej niż tylko dobry wygląd i smak. Stężenie CBD i CBN osiągają odpowiednio 2% i 1%, dzięki czemu jest to znakomita odmiana do leczenia niezliczonych dolegliwości. Pacjenci wybierają tę odmianę do łagodzenia przewlekłego stresu, bólu, braku apetytu, depresji oraz zaburzeń snu, takich jak bezsenność.

Blue Dream ma piękny aromat słodkich jagód, który utrzymuje się w ustach na długo po paleniu. Puszyste kwiaty są duże i gęste. Mają ciemnoniebieskie odcienie i bursztynowe włoski oraz mnóstwo błyszczących trichomów.

Terpeny w Blue Dream

Dominujący terpen

Mircen - Najpopularniejszy terpen występujący w konopiach indyjskich o ziemistym zapachu.

Poboczne terpeny

Kariofilen (Pieprzowy), Pinen (Sosnowy)

Uprawa Blue Dream

Hybryda
Średnia
Wysoka
Duże
10-12 tygodni

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Blue Dream”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *