Super Lemon Haze

Super Lemon Haze
(1 opinia klienta)
Smak i zapach
Cytrynowy
Działanie
Energia
Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Super Lemon Haze, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Super Lemon Haze - opis, działanie i historia

Super Lemon Haze to dominująca w sativę hybryda odmian Lemon Skunk i Super Silver Haze, która 25 razy została nagradzana podczas Cannabis Cup, dzięki czemu w szybkim tempie stała się bardzo popularna. Twórcą tej odmiany jest Arjan z Green House Seeds.

Arjan stworzył tę odmianę z bardziej popularnego szczepu Lemon Skunk (który przebył drogę z Las Vegas do Amsterdamu), i Super Silver Haze aby uzyskać Super Lemon Haze, który dziś jest popularny w całym Zachodnim Wybrzeżu Stanów Zjednoczonych.

Genetyka Super Lemon Haze sprawia, że smak zapach tej odmiany jest słodki i cytrusowy. Poziom THC w tym szczepie może sięgać nawet 25 procent, przez co niedoświadczeni konsumenci mogą odczuwać paranoje i lęki.

Energetyczny haj powodowany odmianą Super Lemon Haze, może być doskonały dla osób, które odczuwają zmęczenie, lęk i stres. Polepszenie nastroju może również pomóc pacjentom cierpiącym na zaburzenia nastroju, takie jak depresja, PTSD lub niepokój. Pacjenci często wybierają tę odmianę ze względu na jej potencjał w walce z niewielkim bólem, nudnościami, brakiem apetytu i migreną.

Terpeny w Super Lemon Haze

Dominujący terpen

Terpinolen - Ziołowy, kwiatowy terpen, który znajduje się również w jabłkach, bzie i gałce muszkatołowej.

Poboczne terpeny

Kariofilen (Pieprzowy), Mircen (Ziemisty), Terpinolen (Owocowy)

Uprawa Super Lemon Haze

Sativa
Średnia
Wysoka
Średnie
10-12 tygodni

1 opinia dla Super Lemon Haze

  1. afa

    dobre z rana, na wieczor nie palic bo nie zasniesz 😉

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *