Lemon Skunk - opis, działanie i historia

Lemon Skunk to wielokrotnie nagradzana odmiana hybrydowa, która znana jest ze swojego cytrynowego posmaku. W 2009 roku odmiana ta trafiła na listę 10 najlepszych odmian HighTimes’a.

Wielu opisuje efekty tego szczepu jako pobudzające do myślenia, introspekcji i kreatywności, a niektórzy opisują haj jako radosny i energetyczny. Użytkownicy mówią też o uspokojeniu, zarówno ciała jak i umysłu.

Niedoświadczeni użytkownicy mogą zrobić się senni po początkowej zwiększonej aktywności mózgu. Negatywne skutki to suchość w ustach i oczach, czasami paranoje, lęki i zawroty głowy zwłaszcza, kiedy szczep jest używany w dużych dawkach.

Geny sativa sprawiają, że Lemon Skunk jest skuteczny w leczeniu depresji, nudności, chronicznego bólu i stresu, chociaż odmiana ta jest również przepisywana w leczeniu przewlekłej migreny.

Lemon Skunk został stworzony przez DNA Genetics, który jako rodziców wybrał dwa szczepy skunk o zapachu cytrynowym. Szczep rośnie łatwo i jest polecany nawet dla hodowców, którzy nie mają doświadczenia w uprawie.

Nasiona Lemon Skunk

Żaden sklep nie dodał jeszcze nasion tej odmiany do naszego katalogu :(

Opinie o Lemon Skunk

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Lemon Skunk”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *