Neville’s Haze

Neville's Haze
Smak i zapach
Śliwkowy
Działanie
Śmiech
Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Neville’s Haze, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Neville’s Haze - opis, działanie i historia

Neville’s Haze to jedna z najsilniejszych odmian Haze w kolekcji nasion Greenhouse Seeds. Jest to w 75% sativa o czystej genetyce Haze, która zdobyła pierwsze miejsce podczas Cannabis Cup w 1998 roku.

Genetyka Haze powoduje haj charakterystyczny dla odmian sativa, który napełnia umysł euforią i rozkoszą. Użytkownicy Neville’s Haze odczuwają wzrost kreatywności i potrzebę produktywności, gdy susz jest przyjmowany w małych dawkach. Pomimo tego, że jest to wspaniały szczep, nadal ma negatywny wpływ na suchość oczu i ust, a niektórzy użytkownicy odczuwają zawroty głowy, bóle głowy i paranoję.

Szczep ten znany jest z zawartości THC sięgającej 21 procent i jest najczęściej polecany pacjentom cierpiącym na przewlekłą depresję, stres i lęk. Inni używają go do walki z chronicznym bólem. Wielu użytkowników twierdzi również, że Neville’s Haze jest bardzo skuteczny na bezsenność. Szczep ten jest również wybierany do łagodzenia nudności i objawów jaskry.

Neville’s Haze jest odmianą stworzoną przez Spice Brothers. Skrzyżowali oni kilka odmian Haze (Sativa) z Northern Lights (Indica), a końcowy wynik to tylko 25% Indica i 75% sativa.

Prawdziwy Neville’s Haze może być trudny w uprawie. Jest bardzo czuły na odpowiednie pH, a kwitnienie może trwać nawet 14 tygodni. Wydajność również nie jest zachwycająca, zwykle około 250 gramów na metr kwadratowy, ale doświadczeni hodowcy mogą osiągnąć nawet 500 gramów na metr kwadratowy. Odmiana ta nie jest polecana dla przeciętnego lub początkującego hodowcy. Neville najlepiej rośnie w uprawie hydroponicznej, w warunkach indoor.

Opinie

There are no reviews yet

Napisz pierwszą opinię o „Neville’s Haze”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Overall rating*
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz wygląd?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz zapach?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz działanie?
0/5
* Ocena jest wymagana

Pytania i odpowiedzi

Nie ma jeszcze pytań

Zadaj pytanie

Na Twoje pytanie odpowie przedstawiciel sklepu lub inni klienci.

Dziękuję za pytanie!

Twoje pytanie zostało odebrane i wkrótce otrzymasz na nie odpowiedź. Proszę nie przesyłaj ponownie tego samego pytania.

Błąd

Warning

Wystąpił błąd podczas zapisywania twojego pytania. Prosimy o zgłoszenie tego faktu administratorowi strony. Dodatkowe informacje:

Dodaj odpowiedź

Dziękuję za odpowiedź!

Twoja odpowiedź została odebrana i zostanie wkrótce opublikowana. Prosimy nie przesyłać ponownie tej samej odpowiedzi.

Błąd

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: