Pozyskuj nowe zamówienia z OdmianyMarihuany.pl

Zarejestruj firmę

Dodaj swój sklep z nasionami, który będzie widoczny w zakładce "Sklepy". Twoi klienci są już u nas, a w ciągu chwili będą mogli zapoznać się z dostępnymi nasionami w Twoim sklepie. Uzupełnij najważniejsze informacje w swoim profilu, a nasi czytelnicy za pomocą jednego kliknięcia zostaną przekierowani do Twojego sklepu.

Wybierz pakiet dla swojej firmy

Wybierz jeden z pakietów reklamowych i zacznij dodawać nasiona. Możesz wybrać pakiet subskrypcji na 10, 25, 50, 100 oraz nielimitowaną ilość nasion. Wybierając pakiet 100 produktów, możesz dodać 100 nasion - np. po jednym nasionku dla 100 odmian z naszej bazy lub po 2 nasiona dla 50 wybranych odmian itd.

Oferujemy również indywidualne plany dostosowane do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami, a wspólnie dobierzemy optymalne rozwiązanie dla Twojej firmy.

Dodaj nasiona

Sprawdź dostępne odmiany w naszej bazie i dodaj nasiona powiązane z konkretną odmianą. Po wejściu np. w odmianę "Amnesia Haze" nasi czytelnicy zobaczą nasiona, które dodasz za pomocą dedykowanego panelu administracyjnego. Użytkownicy zainteresowani odmianą Amnesia Haze po kliknięciu w dodane nasiona zostaną przekierowani do Twojego sklepu. Ty przesyłasz nam listę nasion, które mamy dodać do bazy, a my zajmujemy się resztą.

Odbieraj zamówienia

My napędzamy ruch na OdmianyMarihuany.pl i przekierowujemy go do Twojego sklepu online. Dzięki spersonalizowanej formie reklamy, nasz portal jest przydatny i użyteczny dla czytelników, przez co wskaźnik konwersji jest wyższy, niż w przypadku tradycyjnych reklam.