Royal Haze - opis, działanie i historia

Royal Haze to rzadko spotykana sativa stworzona przez Dinafem , która jest krzyżówką odmian Haze, Northern Lights i Skunk. Jest to odmiana skierowana głównie do miłośników sativy, którzy uwielbiają zapach i działanie odmian Haze.

Ten szczep ma umiarkowany poziom THC (około 15%) i średni poziom CBD (5%), więc może być stosowany nawet przez początkujących konsumentów. Royal Haze ma zapach charakterystyczny dla odmiany Skunk, zmieszany z nutą szałwii, które czuć przy każdym wydechu. Aromat wydobywający się podczas palenia tego szczepu sprawia, że pokój wypełnia się kwaśnym i pikantnym zapachem.

Kwiaty Royal Haze są całkiem sporych rozmiarów, mają niebiesko-zielony odcień, pokryte są bursztynowymi włoskami i małymi, białymi trichomami. Jest to typowa odmiana haze, która dostarcza przyjemnych i relaksujących doświadczeń, więc idealnie nada się na leniwe popołudnie, kiedy nie masz już zbyt wiele do zrobienia.

Początek haju czuć całkiem szybko, a on sam napełnia poczuciem szczęścia i motywacji. W miarę upływu czasu zmienia się on w bardziej haze’owy high, powodujący efekt uspokojenia. Z tego powodu pacjenci często wybierają tę odmianę do leczenia takich stanów jak migrena, bóle głowy, depresja, chroniczne zmęczenie, nudności i chroniczny stres

Nasiona Royal Haze

Żaden sklep nie dodał jeszcze nasion tej odmiany do naszego katalogu :(

Opinie o Royal Haze

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Royal Haze”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *