White Rhino

White Rhino
Smak i zapach
Drzewiasty
Działanie
Senność
Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, White Rhino, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

White Rhino - opis, działanie i historia

White Rhino jest szczepem dominującym w indice, który zdobył wiele nagród na konkursach i jest znany z produkcji dużych plonów. Jego nazwa pochodzi od wyglądu górnej części rośliny, która przypomina róg nosorożca. Efekty są charakterystyczne dla odmian Indica.

Początkujący użytkownicy powinni ostrożnie podchodzić do tej odmiany, inhalując się powoli i oczekując na efekty. Pełny efekt można odczuć, kiedy White Rhino wypełni użytkownika euforią, która poprawi nastrój i spowolni ciało. Silny efekt odczuwany na ciele powoduje, że wielu użytkowników będzie odczuwać zmęczenie. White Rhino jest często używany w leczeniu bólów głowy i lęków, ale może powodować suchość w ustach i na gałkach ocznych.

Podobnie jak inne szczepy z dominacją genów indica, White Rhino należy stosować wieczorem lub w nocy, dzięki czemu może być skuteczny w leczeniu bezsenności. Relaksujące efekty tej odmiany są pożądane przez pacjentów cierpiących na przewlekłe bóle, stres, lęk, nudności, migreny i brak apetytu.

White Rhino powstał dzięki Green House Seeds i jest krewnym innego szczepu – White Widow. Dokładna genetyka jest nieznana, ale wielu uważa, że White Widow została skrzyżowana z nieznanym szczepem z Ameryki Północnej.

Terpeny w White Rhino

Dominujący terpen

Mircen - Najpopularniejszy terpen występujący w konopiach indyjskich o ziemistym zapachu.

Poboczne terpeny

Mircen (Ziemisty), Pinen (Sosnowy), Terpinolen (Owocowy)

Uprawa White Rhino

Indica
Średnia
Średnia
Duże
7-9 tygodni

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „White Rhino”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *