White Rhino

Susz konopny CBD Cannabis Light

White Rhino - opis, działanie i historia

White Rhino jest szczepem dominującym w indice, który zdobył wiele nagród na konkursach i jest znany z produkcji dużych plonów. Wyróżniający się wyglądem górnej części rośliny przypominającej róg nosorożca, szczep zapewnia efekty znane z odmian Indica.

Początkujący użytkownicy powinni ostrożnie podchodzić do tej odmiany, inhalując się powoli i oczekując na efekty. Pełny efekt można odczuć, kiedy szczep wypełni użytkownika euforią, która poprawi nastrój i spowolni ciało. Ten efekt powoduje, że wielu użytkowników stanie się leniwych i odczuje zmęczenie. White Rhino jest często używany w leczeniu bólów głowy i lęków, ale może powodować suchość w ustach i na gałkach ocznych.

Podobnie jak inne szczepy, w których dominuje indica, White Rhino należy stosować wieczorem lub w nocy, dzięki czemu może być skuteczny w leczeniu bezsenności. Relaksujące efekty tej odmiany są pożądane przez pacjentów cierpiących na przewlekłe bóle, stres, lęk, nudności, migreny i brak apetytu.

White Rhino powstał dzięki Green House Seeds i jest krewnym innego szczepu – <a href=”https://odmianymarihuany.pl/marihuana/white-widow/”>White Widow</a>. Dokładna genetyka jest nieznana, ale wielu uważa, że White Widow została skrzyżowana z nieznanym szczepem z Ameryki Północnej.

Nasiona White Rhino

Opinie o White Rhino

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „White Rhino”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.