White Skunk

White Skunk
Smak i zapach
Skunks
Działanie
Senność
Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, White Skunk, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

White Skunk - opis, działanie i historia

Łącząc ze sobą dwa niezwykle popularne szczepy i wydobywając z nich wszystkie najlepsze cechy, Sensi Seeds stworzył odmianę mariuhany White Skunk, czyli hybrydę White Widow i Super Skunk. Ten szczep dominujący w geny indica, daje użytkownikom równowagę dobrego smaku i efektu.

Stężenie THC w odmianie White Skunk jest umiarkowanie wysokie i oscyluje w granicach 18-22 procent. Jest to idealna odmiana dla użytkowników, którzy lubią uczucie relaksu, a jednocześnie nie chcą uczucia letargu. W nos uderza jego ostry, kwaśny i skunkowy zapach, a podczas wydychania dymu czuć wyraźny pomarańczowy smak.

Użytkownicy doceniają White Skunk za uczucie relaksu i oddziaływanie na głowę, które czuć przez cały czas trwania, jednocześnie dostarczając zastrzyk pozytywnej energii i kreatywności. Niektórzy konsumenci twierdzą, że po użyciu tej odmiany łatwo przychodzą im introspekcje.

Pacjenci doceniają ten szczep za pomoc w walce z objawami zaburzeń nastroju, takich jak depresja, choroba dwubiegunowa, stres lub łagodny lęk. Jego zdolność do uspokajania czyni go idealnym do raczenia sobie z tymi schorzeniami. Świetnie nadaje się również do leczenia mdłości i zwiększania apetytu. Właściwości uspokajające sprawiają, że jest często stosowany w walce z łagodnymi bólami chronicznymi, bólami głowy i bólem mięśni.

Zaleca się, aby początkujący użytkownicy zaczynali od małych dawek, aby uzyskać maksymalną przyjemność i minimalne efekty uboczne.

Terpeny w White Skunk

Dominujący terpen

Mircen - Najpopularniejszy terpen występujący w konopiach indyjskich o ziemistym zapachu.

Poboczne terpeny

Kariofilen (Pieprzowy), Linalol (Kwiatowy)

Uprawa White Skunk

Hybryda
Łatwa
Średnia
Duże
7-9 tygodni

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „White Skunk”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *