White Skunk

White Skunk
Smak i zapach
Skunks
Działanie
Senność
Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, White Skunk, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

White Skunk - opis, działanie i historia

Łącząc ze sobą dwa niezwykle popularne szczepy i wydobywając z nich wszystkie najlepsze cechy, Sensi Seeds stworzył odmianę mariuhany White Skunk, czyli hybrydę White Widow i Super Skunk. Ten szczep dominujący w geny indica, daje użytkownikom równowagę dobrego smaku i efektu.

Stężenie THC w odmianie White Skunk jest umiarkowanie wysokie i oscyluje w granicach 18-22 procent. Jest to idealna odmiana dla użytkowników, którzy lubią uczucie relaksu, a jednocześnie nie chcą uczucia letargu. W nos uderza jego ostry, kwaśny i skunkowy zapach, a podczas wydychania dymu czuć wyraźny pomarańczowy smak.

Użytkownicy doceniają White Skunk za uczucie relaksu i oddziaływanie na głowę, które czuć przez cały czas trwania, jednocześnie dostarczając zastrzyk pozytywnej energii i kreatywności. Niektórzy konsumenci twierdzą, że po użyciu tej odmiany łatwo przychodzą im introspekcje.

Pacjenci doceniają ten szczep za pomoc w walce z objawami zaburzeń nastroju, takich jak depresja, choroba dwubiegunowa, stres lub łagodny lęk. Jego zdolność do uspokajania czyni go idealnym do raczenia sobie z tymi schorzeniami. Świetnie nadaje się również do leczenia mdłości i zwiększania apetytu. Właściwości uspokajające sprawiają, że jest często stosowany w walce z łagodnymi bólami chronicznymi, bólami głowy i bólem mięśni.

Zaleca się, aby początkujący użytkownicy zaczynali od małych dawek, aby uzyskać maksymalną przyjemność i minimalne efekty uboczne.

Opinie

There are no reviews yet

Napisz pierwszą opinię o „White Skunk”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Overall rating*
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz wygląd?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz zapach?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz działanie?
0/5
* Ocena jest wymagana

Pytania i odpowiedzi

Nie ma jeszcze pytań

Zadaj pytanie

Na Twoje pytanie odpowie przedstawiciel sklepu lub inni klienci.

Dziękuję za pytanie!

Twoje pytanie zostało odebrane i wkrótce otrzymasz na nie odpowiedź. Proszę nie przesyłaj ponownie tego samego pytania.

Błąd

Warning

Wystąpił błąd podczas zapisywania twojego pytania. Prosimy o zgłoszenie tego faktu administratorowi strony. Dodatkowe informacje:

Dodaj odpowiedź

Dziękuję za odpowiedź!

Twoja odpowiedź została odebrana i zostanie wkrótce opublikowana. Prosimy nie przesyłać ponownie tej samej odpowiedzi.

Błąd

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: