Super Skunk - opis, działanie i historia

Super Skunk to popularna krzyżówka odmian Skunk #1 i Afghani, która powstała dzięki Sensi Seeds. Skunk #1 to odmiana, dzięki której powstała Shiva Skunk. Trzy lata później powstał Super Skunk, który był jednym z pierwszych projektów krzyżówki z odmianami Afgańskimi.

Odmiana ta jest znana ze skuteczności w leczeniu bólu, bezsenności, depresji i niepokoju, a także pomaga walczyć ze stresem dnia codziennego. Super Skunk jest również skuteczny w leczeniu bezsenności, bólu głowy i skurczy mięśni. Odmiana ta jest również często stosowana przez pacjentów przyjmujących chemioterapię, ponieważ mocno stymuluje apetyt.

Poziomy THC różnią się w zależności od laboratorium, w których są testowane, ale zwykle poziom THC przekracza 19%. Użytkownicy tego szczepu twierdzą, że zapewnia ona euforię, poprawia nastrój i kreatywność.

Negatywne efekty, które można odczuć to paranoje, suche usta i suche oczy. Super Skunk ma silny, ziemisty i skunksowy aromat. Topy są jasnozielone, otoczone trichomami. Odmiana ta nie zmieniła się znacznie od lat 90-tych, kiedy to została wydana.

Nasiona Super Skunk

Żaden sklep nie dodał jeszcze nasion tej odmiany do naszego katalogu :(

Opinie o Super Skunk

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Super Skunk”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *