Wedding Cake

Wedding Cake - Odmiana marihuany
1 opinia
Smak i zapach
Waniliowy
Działanie
Relaks

Informacje dodatkowe

Aromat

, ,

Efekty

, ,

Objawy

, ,

Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Wedding Cake, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Wedding Cake - opis, działanie i historia

Wedding Cake to silna, hybrydowa odmiana marihuany dominująca w geny indica o wysokim stężeniu THC dochodzącym nawet do 24%. Został stworzony przez hodowców z Seed Junky Genetics, którzy skrzyżowali odmianę Triangle Kush z Animal Mints.

Odmiana Wedding Cake zdobyła pierwsze miejsce w konkursie High Times Medical Cannabis Cup 2018 w kategorii “najlepsza hybryda”.

Kiedy wdychasz dym tej odmiany marihuany, natychmiast czujesz ostry, ziemisty zapach, który dają terpeny mircen i kariofilen. Ale potem poczujesz cytrusowy aromat, który rozprzestrzenia się po całym pomieszczeniu. Za cytrusowy aromat odpowiedzialny jest terpen limonen.

W ostatnich latach odbyło się wiele targów Cannabis Wedding Expo skierowanych do par kochających marihuanę, które mają się wkrótce pobrać. Na tych wystawach pary mogą zobaczyć ciekawe produkty z konopi indyjskich, które można zaserwować w dniu ślubu.

Trudno wymyślić bardziej odpowiednią odmianę, z której nowożeńcy mogliby się cieszyć, niż Wedding Cake (ang. Tort Weselny). Ale nie musisz brać ślubu, aby spróbować Wedding Cake’a. Musisz być jednak przyzwyczajony do odmian o wysokiej zawartości THC , ponieważ ta jest naprawdę silna!

Inna nazwa Tortu Weselnego to Triangle Mints #23. Ta odmiana była początkowo uprawiana w Południowej Kalifornii, a później jej twórca o nazwie Kind Lowe sprowadził ją do Kolorado, gdzie zdobyła dużą popularność.

Wedding Cake to bardzo silna odmiana o średniej zawartości THC wynoszącej około 24%. Z powodu wysokiego stężenia tetrahydrokannabinolu, nowicjusze powinni zacząć od bardzo małych ilości i obserwować efekty. Doświadczeni koneserzy, którzy spożywają Wedding Cake z umiarem, powinni cieszyć się euforycznym hajem.

Większość użytkowników opisuje efekty tej odmiany jako motywujące i relaksujące. Odmiana czyni cuda dla użytkowników, którzy chcą się zrelaksować i złagodzić swoje nerwy lub niepokój. Tę odmianę często stosują pacjenci cierpiący na depresję, ból, bezsenność oraz utratę apetytu. Często stosowany jest również przy bólach mięśniowo-szkieletowych, takich jak artretyzm, rwa kulszowa i fibromialgia.

Rośliny Wedding Cake mają wygląd typowy dla odmian indica – są niskie i krzaczaste, z grubymi liśćmi i gęstymi kwiatami, dlatego nadają się do uprawy indoor. Liście są w kolorze ciemnej zieleni, a gdy roślina dojrzewa, bardziej widoczny staje się purpurowy odcień.

Krzaczaste rośliny są dość wymagające w utrzymaniu, a regularne przycinanie jest niezbędne, aby kontrolować ich gęste liście. Ponadto doświadczeni hodowcy zalecają stosowanie metody Sea of ​​Green (SOG) podczas uprawy Wedding Cake’a.

Metoda SOG pozwoli hodowcom indoor na maksymalizację plonów na ograniczonej przestrzeni do uprawy. Zaawansowani hodowcy sugerują wysiew czterech nasion na metr kwadratowy.

Okres kwitnienia Wedding Cake w pomieszczeniu może trwać zaledwie siedem tygodni, ale może trwać nawet do dziewięciu tygodni, w zależności od zastosowanych metod uprawy. Dobrą wiadomością jest to, że wydajność tego szczepu w pomieszczeniach wynosi nawet 500 do 600 gramów na metr kwadratowy.

Terpeny w Wedding Cake

Dominujący terpen

Limonen - Terpen o zapachu cytrusów, który łagodzi stres i niepokój.

Poboczne terpeny

Kariofilen (Pieprzowy), Mircen (Ziemisty)

Uprawa Wedding Cake

Hybryda
Średnia
Niska
Średnie
7-9 tygodni
Reklama sklepu GrowBox.pl prezentująca growboxy, oświetlenie i nawozy. Na zdjęciu widoczna jest czarna szafa uprawowa (growbox) oraz opakowanie ziemi marki Plagron. Obok zdjęć znajduje się zielony przycisk z białym napisem Sprawdź oraz informacja o kodzie rabatowym na produkty: Kod rabatowy - 10% TakDlaOdmiany na zielonym tle

Popularne waporyzatory

1 opinia dla Wedding Cake

 1. Son


  Wygląd :
  Zapach :
  Działanie :

  Coś pięknego. Polecam spróbować

  (0) (0)
Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Overall rating*
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz wygląd?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz zapach?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz działanie?
0/5
* Ocena jest wymagana

Pytania i odpowiedzi

Nie ma jeszcze pytań

Zadaj pytanie

Na Twoje pytanie odpowie przedstawiciel sklepu lub inni klienci.

Dziękuję za pytanie!

Twoje pytanie zostało odebrane i wkrótce otrzymasz na nie odpowiedź. Proszę nie przesyłaj ponownie tego samego pytania.

Błąd

Warning

Wystąpił błąd podczas zapisywania twojego pytania. Prosimy o zgłoszenie tego faktu administratorowi strony. Dodatkowe informacje:

Dodaj odpowiedź

Dziękuję za odpowiedź!

Twoja odpowiedź została odebrana i zostanie wkrótce opublikowana. Prosimy nie przesyłać ponownie tej samej odpowiedzi.

Błąd

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: