Do-si-dos

do-si-dos - odmiana marihuany znana jako "Dosidos"
Smak i zapach
Kwiecisty

Informacje dodatkowe

Aromat

, , ,

Efekty

, ,

Objawy

, ,

Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Do-si-dos, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Do-si-dos - opis, działanie i historia

Do-Si-Dos, znany również jako “Dosidos” lub “Dosi” to hybrydowa odmiana marihuany dominująca w geny indica (70% indica/30% sativa). Stężenie THC na poziomie 30% sprawia, że ta odmiana uderza mocno i działa przez długi czas. Do-Si-Dos powstał dzięki skrzyżowaniu popularnych odmian Girl Scout Cookies (GSC) i Face Off OG.

Dzięki odmianie macierzystej, takiej jak GSC, masz pewność, że DoSiDos będzie pyszny. Wydziela zapach podobny do swojego rodzica, czyli słodki i lekko miętowy z nutą orzechów i ziemi. Jego drugim rodzicem jest odmiana Face Off OG, która cieszy się dużą popularnością w Stanach Zjednoczonych. Jego profil terpenowy sprawia, że dym podczas inhalacji jest delikatny, a podczas wydechu czuć kwiatowy aromat.

Wygląd kwiatów Do-Si-Dos to prawdziwa uczta dla oczu. Możesz spodziewać się oliwkowozielonych kwiatów, spośród których przedostają się liście w kolorze limonki i lawendy. Wisienką na torcie Do-Si-Dos są jaskrawo bursztynowe włoski (słupki) i gruba warstwa trichomów, które ostrzegają o wysokim stężeniu THC.

Gdy w końcu przestaniesz podziwiać wygląd i zapach, to prędzej czy później zainteresują Cię efekty. Haj Do-Si-Dos uderza szybko i mocno. Najpierw odczuwasz geny sativa, czyli przypływ euforycznej energii, która trwa tylko kilka chwil. Chwilę później przychodzą geny indica, które sprawiają, że w bezruchu zajmujesz się introspekcją. Gdy twój umysł wejdzie coraz głębiej w siebie, zaczniesz odczuwać mrowienie ciała. Mrowienie będzie przesuwać się od głowy, aż do nóg, pozostawiając cię bezradnie uspokojonym i całkowicie przykutym do kanapy. Dzięki tym mocnym efektom i wysokiemu stężeniu THC, Do-Si-Dos jest idealny dla doświadczonych użytkowników.

Pacjenci donoszą, że odmiana Do-Si-Dos skutecznie łagodzi ból, poprawia nastrój i mocno uspokaja. Na prawdę mocno. Z tego powodu użytkownicy zalecają stosowanie DoSiDos wieczorem lub w nocy, aby uniknąć zapominania o ważnych sprawach w ciągu dnia. Niektórzy konsumenci używają tego szczepu w walce z bezsennością, podczas gdy inni cieszą się jego zdolnością do łagodzenia niepokoju lub bólu.

Opinie

There are no reviews yet

Napisz pierwszą opinię o „Do-si-dos”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Overall rating*
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz wygląd?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz zapach?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz działanie?
0/5
* Ocena jest wymagana

Pytania i odpowiedzi

Nie ma jeszcze pytań

Zadaj pytanie

Na Twoje pytanie odpowie przedstawiciel sklepu lub inni klienci.

Dziękuję za pytanie!

Twoje pytanie zostało odebrane i wkrótce otrzymasz na nie odpowiedź. Proszę nie przesyłaj ponownie tego samego pytania.

Błąd

Warning

Wystąpił błąd podczas zapisywania twojego pytania. Prosimy o zgłoszenie tego faktu administratorowi strony. Dodatkowe informacje:

Dodaj odpowiedź

Dziękuję za odpowiedź!

Twoja odpowiedź została odebrana i zostanie wkrótce opublikowana. Prosimy nie przesyłać ponownie tej samej odpowiedzi.

Błąd

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: