Purple Thai

Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Purple Thai, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Purple Thai - opis, działanie i historia

Purple Thai to hybryda dominująca w geny sativa, która powstała jako krzyżówka silnych szczepów Oaxacan Gold i Chocolate Thai. Podobnie jak jego rodzice, ta odmiana ma niesamowity zapach jagód z domieszką kawy czekoladowej, której zapach wyraźnie czuć podczas rozkruszania kwiatostanu.

Delikatny, korzenny smak jagód można najlepiej odczuć podczas waporyzacji tego szczepu. Purple Thai nie jest jednak polecany dla początkujących konsumentów, ze względu na stężenie THC oscylujące w okolicach 20-23%. Z powodu silnych efektów charakterystycznych dla szczepów sativa, odmiana ta nie powinna być używana przez konsumentów, którzy mają skłonności do niepokoju.

Jest to jednak szczep, który pacjenci cenią za skuteczność w walce ze zmęczeniem, łagodną depresją i chronicznym bólem i stresem. Purple Thai ma duże, zbite topki z grubą warstwą jasnozielonych i ciemnofioletowych liści, które przykrywają pomarańczowe i mlecznobiałe włoski.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Purple Thai”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *