Power Plant

Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Power Plant, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Power Plant - opis, działanie i historia

Stworzony przez Dutch Passion Seed Company, Power Plant powstał z silnych, południowoafrykańskich odmian sativa. Jest to stabilny szczep o stężeniu THC na poziomie 15-20 procent.

Dutch Passion zaczęło rozwijać genetykę tego szczepu na początku lat dziewięćdziesiątych, a następnie został on wypuszczony na rynek w 1997 roku.

Użytkownicy tej odmiany twierdzą, że pod jej wpływem czują motywację, mają energię, są towarzyscy i gadatliwi. W 2006 roku Power Plant zdobył puchar HighLife Cup. Od tego czasu wygrał kilka kolejnych nagród, w tym dwa pierwsze miejsca w pucharach HighLife 2008 i 2009 roku.

Power Plant jest często używany przez pacjentów walczących z depresją, migrenami, zmęczeniem, lękami, brakiem apetytu i innymi stanami, które można leczyć kannabidiolem (CBD). Odmiana ta jest polecana do użycia wczesnym popołudniem, ponieważ zapewnia wyraźny zastrzyk energii, kreatywność i radosną euforię.

Topy odmiany Power Plant mają słodki, ziemisty i drzewny zapach. Są one jasnozielone z jasnobrązowymi plamkami i srebrzystymi trichomami. Czerwone oczy i suchość w ustach to najczęstsze działąnia niepożądane, chociaż niektórzy użytkownicy zgłaszają odczuwanie paranoi i łagodnych bóli głowy.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Power Plant”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *