Colombian Gold

Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Colombian Gold, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Colombian Gold - opis, działanie i historia

Colombian Gold to odmiana lokalnie rosnąca w górach Santa Maria w Kolumbii, która zyskała sławę w 1960 roku, kiedy dotarła do Stanów Zjednoczonych. Od tej pory jej popularność znacząco spadła, ale i tak pozostaje skuteczna w leczeniu chronicznego bólu czy skurczy mięśni.

Topy Colombian Gold są puszyste i pokryte są trichomami. Ta odmiana jest jednym z ojców słynnej odmiany Skunk #1, która stała się podstawą wielu innych odmian.

Poziom THC tego szczepu oscyluje w granicach 19%, więc jest to względnie silna odmiana, która może być stosowana w leczeniu lęku i depresji. Niewiele jest danych na temat stężenia CBD, jednak Colombian Gold używane było do krzyżowania szczepów, które są bogate w CBD.

Colombian Gold zapewnia gładki, ale pikantny skunksowy aromat z nutą cytryny. Pacjenci często stosują tę odmianę w złagodzeniu napięcia mięśniowego, bólu i innych objawów fizycznych, ale jest to również szczep, który może być stosowany w leczeniu depresji i ADHD.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Colombian Gold”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *