Sensi Skunk

Sensi Skunk
Smak i zapach
Skunks
Działanie
Relaks
Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Sensi Skunk, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Sensi Skunk - opis, działanie i historia

Sensi Skunk to hybryda dominująca w geny indica, która jest krzyżówką słynnej odmiany Skunk 1. Hodowcy z Sensi Seeds stworzyli tę potężną indikę, której poziom THC osiąga nawet 26-28 procent. Roślina tworzy zwarte i mocne kwiaty, których czas kwitnienia wynosi zaledwie 45-50 dni.

Pomimo swojej łagodnej nazwy, Sensi Skunk jest najbardziej znany z mocnego i długotrwałego haju.  Zaczyna się on od euforycznego brzęczenia w głowie, które motywuje do działania i relaksuje. Po jakimś czasie użytkownicy  odczuwają jednak mocne geny indiki, które dosłownie wgniatają w fotel, pozostawiając w nim konsumenta na kilka godzin. Upewnij się, że nie masz żadnych ważnych zadań do wykonania, ponieważ po spożyciu tego szczepu raczej nie będziesz miał siły na ich wykonanie.

To obezwładniające działanie sprawia, że Sensi Skunk jest skuteczny w leczeniu bólu, stanów zapalnych, bezsenności, przewlekłego stresu, skurczów mięśni i lęków.  Ten mocny szczep ma słodki, ziołowy i ziemisty aromat, który miesza się z nutą cytrusów i charakterystycznym zapachem odmiany Skunk.

Terpeny w Sensi Skunk

Dominujący terpen

Limonen - Terpen o zapachu cytrusów, który łagodzi stres i niepokój.

Poboczne terpeny

Mircen (Ziemisty)

Uprawa Sensi Skunk

Indica
Łatwa
Średnia
Średnie
7-9 tygodni

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Sensi Skunk”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *