Purple Urkle

Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Purple Urkle, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Purple Urkle - opis, działanie i historia

Purple Urkle to odmiana znana od lat osiemdziesiątych. Jest to kalifornijski szczep, który uważa się, że pochodzi z fenotypu Mendocino Purps i Granddaddy Purple. Ten szczep jest rozpoznawalny dzięki fioletowym kwiatom, które pokryte są długimi, pomarańczowymi włoskami.

Roślina ma cechy odmian indica – jest niewysoka i krzaczasta. Urkle Purple to odmiana, która przeznaczona była wyłącznie dla kalifornijskich przychodni z medyczną marihuaną. Jego aromat przypomina odmiany Skunk z nutami owoców, a przy paleniu czuć smak winogron i jagód.

Jest to stosunkowo mocna indica nie przeznaczona dla początkujących, ze względu na stężenie THC sięgające 18-21% i bardzo niskie stężenie CBD – 0,36%. Silny efekt charakterystyczny dla indyjek sprawia, że jest to odmiana stosowana w łagodzeniu skurczów mięśni, niepokoju i nudności. Użytkownicy Urkle Purple twierdzą, że odmiana ta całkowicie rozluźnia i powoduje senność, dlatego wielu pacjentów stosuje ją w walce z bezsennością.

Popularne nasiona Purple Urkle

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Purple Urkle”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *