Purple Bud

Purple Bud
Smak i zapach
Lawendowy
Działanie
Senność
Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Purple Bud, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Purple Bud - opis, działanie i historia

Purple Bud to silna hybryda o genach indica, która zapewnia dokładnie to, co czego możemy się spodziewać po jej nazwie. Ta fioletowa odmiana została stworzona przez hodowców z Sensi Seeds. Jego pochodzenie obejmuje genetykę odmian Afghani, Jamaican i Hindu Kush, a także popularną odmianę Purple Kush. Oprócz kolorowych i aromatycznych kwiatów, Purple Bud oferuje konsumentom bardzo relaksujący haj. Stężenie THC w tej odmianie waha się w graniach 15-20%.

Po odpowiednim curringu, Purple Bud ma ziołowy zapach z nutą lawendy i szałwii. Podczas rozkruszania czuć wyraźny zapach przypraw i haszyszu, co może być efektem posiadania afgańskiej genetyki.

Purple Bud zaczyna działać kilka minut po konsumpcji. Użytkownicy tego szczepu twierdzą, że odczuwają przyjemne pulsowanie w okolicach czoła oraz poprawę nastroju. Konsumenci powinni się jednak spodziewac mimowolnego uśmiechu i ciężkich powiek. Jest to odmiana, którą najlepiej używać w godzinach wieczornych lub nocnych, a to ze względu na problemy z wykonywaniem skomplikowanych działań i silnym uczuciem fizycznego relaksu.

Ze względu na swoje właściwości, Purple Bud jest często używany przez pacjentów cierpiących na chroniczny stres, depresję, lęki, a nawet PTSD. Może on uśmierzać chroniczny ból, dlatego stosują go pacjenci chorzy na fibromialgię czy zapalenie stawów. W odpowiedniej dawce ten szczep jest skuteczny w walce z bezsennością.

Terpeny w Purple Bud

Dominujący terpen

Mircen - Najpopularniejszy terpen występujący w konopiach indyjskich o ziemistym zapachu.

Poboczne terpeny

Kariofilen (Pieprzowy), Pinen (Sosnowy)

Uprawa Purple Bud

Indica
Łatwa
Niska
Duże
7-9 tygodni
Reklama sklepu GrowBox.pl prezentująca growboxy, oświetlenie i nawozy. Na zdjęciu widoczna jest czarna szafa uprawowa (growbox) oraz opakowanie ziemi marki Plagron. Obok zdjęć znajduje się zielony przycisk z białym napisem Sprawdź oraz informacja o kodzie rabatowym na produkty: Kod rabatowy - 10% TakDlaOdmiany na zielonym tle

Popularne waporyzatory

Opinie

There are no reviews yet

Napisz pierwszą opinię o „Purple Bud”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Overall rating*
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz wygląd?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz zapach?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz działanie?
0/5
* Ocena jest wymagana

Pytania i odpowiedzi

Nie ma jeszcze pytań

Zadaj pytanie

Na Twoje pytanie odpowie przedstawiciel sklepu lub inni klienci.

Dziękuję za pytanie!

Twoje pytanie zostało odebrane i wkrótce otrzymasz na nie odpowiedź. Proszę nie przesyłaj ponownie tego samego pytania.

Błąd

Warning

Wystąpił błąd podczas zapisywania twojego pytania. Prosimy o zgłoszenie tego faktu administratorowi strony. Dodatkowe informacje:

Dodaj odpowiedź

Dziękuję za odpowiedź!

Twoja odpowiedź została odebrana i zostanie wkrótce opublikowana. Prosimy nie przesyłać ponownie tej samej odpowiedzi.

Błąd

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: