North American Indica

Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, North American Indica, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

North American Indica - opis, działanie i historia

North American Indica to 100 procentowa Indica, która rośnie w Ameryce Północnej. Jest to szczep Landrace i ma silne geny indica, chociaż stosunek indica-sativa zależy w głównej mierze od szerokości geograficznej i dokładnego obszaru, w którym jest uprawiany.

Chociaż dokładny poziom stężenia THC i CBD różni się w zależności od metody i miejsca uprawy, to odmiana ta ma tendencję do wysokiego poziomu THC i CBD, w porównaniu do innych odmian indica.

North American Indica ma małe lub średnie topki, których kolory mogą być zarówno jasnozielone jak i ciemnozielone, a pokryte one są ciemno pomarańczowymi włoskami i grubą warstwą trichomów, przez co są bardzo lepkie.

Chociaż wygląd rośliny może się różnić w zależności od wielu czynników, to odmiana ta powoduje efekty typowe dla odmian indica. Pacjenci często stosują tę odmianę w leczeniu bólu, zwyrodnienia stawów i braku apetytu.

Popularne nasiona North American Indica

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „North American Indica”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *