Critical Mass

Critical Mass
Smak i zapach
Ostry / Pieprzowy
Działanie
Senność
Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Critical Mass, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Critical Mass - opis, działanie i historia

Critical Mass jest odmianą dominującą w geny indica, której nazwa odnosi się do bardzo dużych topów – niektóre nawet potrafią złamać gałęzie na pół. Ten szczep marihuany ma dosyć wysokie stężenie THC, które sięga od 19 do 22 procent, co jest bardzo dobrym wynikiem dla odmiany o tak dużych topach.

Odmiana marihuany Critical Mass zapewnia silne odrętwienie ciała, które może sprawić, że użytkownicy poczują się leniwi i uspokojeni. Większość użytkowników zgłasza, że Critical Mass oczyszcza ich umysł, jednocześnie zwiększając kreatywność i koncentrację, jednak zbyt duże dawki mogą wprowadzić w stan letargu.

Efekty trwają zwykle 2-2,5 godziny, w zależności od dawki. Jak prawie wszystkie szczepy o wysokiej zawartości THC, Critical Mass spożyty w większych ilościach może wywołać suchość w jamie ustnej i oczach, jak również paranoję i lęk.

Szczep ten jest najczęściej zalecany do stosowania wieczorem lub w nocy, ze względu na silne działanie uspokajające. Z tego samego powodu jest to dobra odmiana dla osób cierpiących na bezsenność, którzy potrzebują odpoczynku. Geny indica w odmianie Critical Mass mogą łagodzić chroniczne bóle, a także łagodzić stres i lęk. Inni wybierają ten szczep na migrenę, nudności i brak apetytu.

Critical Mass to dzieło samego Mr Nice. Jest to hybryda odmian Afghani i Skunk #1. Ten szczep jest często uprawiany przez początkujących hodowców ze względu na plon i skuteczność w uprawie zarówno indoor, jak i outdoor. Roślina kwitnie od 6 do 8 tygodni i jest podatna na trening Sea of Green.

Terpeny w Critical Mass

Dominujący terpen

Mircen - Najpopularniejszy terpen występujący w konopiach indyjskich o ziemistym zapachu.

Poboczne terpeny

Kariofilen (Pieprzowy), Limonen (Cytrusowy)

Uprawa Critical Mass

Indica
Łatwa
Średnia
Duże
7-9 tygodni
Reklama sklepu GrowBox.pl prezentująca growboxy, oświetlenie i nawozy. Na zdjęciu widoczna jest czarna szafa uprawowa (growbox) oraz opakowanie ziemi marki Plagron. Obok zdjęć znajduje się zielony przycisk z białym napisem Sprawdź oraz informacja o kodzie rabatowym na produkty: Kod rabatowy - 10% TakDlaOdmiany na zielonym tle

Popularne waporyzatory

Opinie

There are no reviews yet

Napisz pierwszą opinię o „Critical Mass”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Overall rating*
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz wygląd?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz zapach?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz działanie?
0/5
* Ocena jest wymagana

Pytania i odpowiedzi

Nie ma jeszcze pytań

Zadaj pytanie

Na Twoje pytanie odpowie przedstawiciel sklepu lub inni klienci.

Dziękuję za pytanie!

Twoje pytanie zostało odebrane i wkrótce otrzymasz na nie odpowiedź. Proszę nie przesyłaj ponownie tego samego pytania.

Błąd

Warning

Wystąpił błąd podczas zapisywania twojego pytania. Prosimy o zgłoszenie tego faktu administratorowi strony. Dodatkowe informacje:

Dodaj odpowiedź

Dziękuję za odpowiedź!

Twoja odpowiedź została odebrana i zostanie wkrótce opublikowana. Prosimy nie przesyłać ponownie tej samej odpowiedzi.

Błąd

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: