Bubba Kush

Bubba Kush
Smak i zapach
Kawowy
Działanie
Senność
Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Bubba Kush, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Bubba Kush - opis, działanie i historia

Bubba Kush to mocna indica, która cieszy się bardzo dużą popularnością ze względu na jej mocne działanie uspokające. Pierwotny hodowca szczepu twierdzi, że Bubba Kush pojawił się dopiero w 1996 roku, kiedy OG Kush został skrzyżowany z bezimiennym fenotypem Northern Lights, pochodzącym z Mardi Gras w Nowym Orleanie. Ten bezimienny szczep został następnie nazwany “Bubba”, a swoją ostateczną nazwę  zyskał dzięki swoim Kalifornijskim korzeniom.

Topki Bubba Kush są małe lub średnie o gęstej budowie, charakterystycznej dla odmian indica. Liście są ciemnozielone i mogą pojawić się na nich odcienie fioletu, będące wynikiem antocyjanu, który aktywowany jest przez niskie temperatury podczas procesu wzrostu.

Bubba Kush to klasyczna indica o silnym działaniu uspokajającym, która sprawia, że użytkownicy są zrelaksowani, ale nadal w pełni funkcjonalni. Jak można oczekiwać od odmiany kush, ten szczep jest dość szorstki i wywołuje kaszel. Podczas zaciągania się dymem czuć delikatne nuty czekolady i kawy.

Terpeny w Bubba Kush

Dominujący terpen

Kariofilen - Pikantny, pieprzny terpen, który może mieć działanie przeciwzapalne.

Poboczne terpeny

Kariofilen (Pieprzowy), Limonen (Cytrusowy), Mircen (Ziemisty)

Uprawa Bubba Kush

Indica
Średnia
Niska
Duże
7-9 tygodni

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bubba Kush”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *