Royal Kush

Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Royal Kush, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Royal Kush - opis, działanie i historia

Royal Kush to prawdziwy król wśród hybryd. Jest to hybryda dominująca w geny indica, stworzona przez G13 Labs, która powstała przez połączenie słynnych odmian Afghani i Skunk #1. Ta niesamowita odmiana ma bardzo wysoki poziom THC, który zazwyczaj przekracza 25% i dostarcza efektów charakterystycznych dla odmian indica.

Początkowy haj odmiany Royal Kush zaczyna się na głowie, dostarczając energii, motywacji i euforii, które zapewniają spokój i niwelują ból. Użytkownicy tej odmiany twierdzą, że ich ciało odpływa, dążąc do całkowitego odprężenia i senności. Używanie tego szczepy zawsze prowadzi do głębokiego i spokojnego snu, który trwa nieprzerwanie przez wiele godzin.

Z tych powodów, Royal Kush jest idealny do leczenia przewlekłego stresu, nudności, przewlekłego bólu i lekkiej depresji. Topy tej odmiany są małe lub średniej wielkości w kształcie popcornu. Pokryte są one rzadkimi pomarańczowymi włoskami i cienką warstwą kryształowych trichomów.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Royal Kush”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *