Royal Dwarf

Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Royal Dwarf, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Royal Dwarf - opis, działanie i historia

Royal Dwarf to hybryda dominująca w geny sativa, która stworzona została przez Royal Queen Seeds. Jest to skrzyżowanie odmiany Skunk z nieznaną odmianą Ruderalis. Ten szczep zyskał sławę ze względu na swój niewielki rozmiar i umiarkowany poziom THC, który oscyluje w okolicach 16%.

Gęste, ciężkie i ciemnozielone topy Royal Dwarf’a przykrywają rzadko rozsadzone, pomarańczowe włoski i cienka warstwa słodkiej żywicy z grubymi, białymi trichomami. “Królewski Karzeł” ma zapach charakterystyczny dla odmiany Skunk, z której pochodzi, ale z nutą słodkiego miodu.

Użytkownicy Royal Dwarf’a twierdzą, że haj uderza szybko, zdecydowanie poprawiając nastrój i dostarczając uczucia euforii, która ma stosunkowo łagodny charakter. Po tym etapie następuje efekt charakterystczny dla odmian indica, który następuje nagle i intensywnie. Ten efekt może być natychmiastowy, kiedy przyjmiesz zbyt dużą ilość w krótkim czasie.

Pacjenci często stosują tę odmianę w leczeniu przewlekłego bólu, łagodnych przypadków depresji, skurczów mięśni.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Royal Dwarf”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *