Quick One

Quick One
Smak i zapach
Ostry / Pieprzowy
Działanie
Relaks
Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Quick One, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Quick One - opis, działanie i historia

Quick One pochodzi od pierwszego szczepu automatycznie kwitnącego o nazwie Lowryder. Podczas gdy koneserzy marihuany najczęściej mówią o genach Indica lub Sativa, to, co tak naprawdę czyni ten szczep wyjątkowym, to geny Ruderalis. Ruderalis ma raczej niską zawartość THC, ale posiada pewne pożądane cechy wzrostu.

Automatyczne kwitnienie, zdolność rośliny do kwitnienia bez konieczności zmiany cyklu oświetleniowego, jest jedną ze szczególnych cech Quick One. Ta odmiana jest niezwykle relaksująca i uspokajająca. Uwalnia ciało od prawie wszystkich bólów i skurczy. Odmiana ta jest często opisywana jako narkotyczna, ponieważ przeważają w niej geny Indica, więc może być bardzo mocna i usypiająca.

Kiedy Royal Queen Seeds postanowiło stworzyć Quick One, wybrali odmianę Lowryder #2, co doprowadziło do tego, że jest to jeden z najszybciej dojrzewających szczepów. Genetyka Lowryder # 2 to mieszanka Northern Lights, Williams Wonder i Ruderalis. Genetyka Quick One zawiera 10% genów Sativa, 60% Indica i 30% Ruderalis.

Chociaż tę odmianę można uprawiać na zewnątrz, to potrzebując zaledwie ośmiu do dziewięciu tygodni do zbiorów, a jej wysokość wynosząca 60 centymetrów sprawia, że jest to idealna roślina do uprawy indoor. Plony Quick One są nieco poniżej średniej, najczęściej dają około 45 gramów na roślinę, ale łatwość i szybkość uprawy sprawia, że jest to ulubiona odmiana wielu hodowców. Stężenie THC w Quick One zazwyczaj waha się w granicach 10-12 procent.

Terpeny w Quick One

Dominujący terpen

Limonen - Terpen o zapachu cytrusów, który łagodzi stres i niepokój.

Poboczne terpeny

Mircen (Ziemisty), Terpinolen (Owocowy)

Uprawa Quick One

Hybryda
Łatwa
Niska
Średnie
7-9 tygodni
Reklama sklepu GrowBox.pl prezentująca growboxy, oświetlenie i nawozy. Na zdjęciu widoczna jest czarna szafa uprawowa (growbox) oraz opakowanie ziemi marki Plagron. Obok zdjęć znajduje się zielony przycisk z białym napisem Sprawdź oraz informacja o kodzie rabatowym na produkty: Kod rabatowy - 10% TakDlaOdmiany na zielonym tle

Popularne waporyzatory

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Quick One”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Overall rating*
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz wygląd?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz zapach?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz działanie?
0/5
* Ocena jest wymagana

Pytania i odpowiedzi

Nie ma jeszcze pytań

Zadaj pytanie

Na Twoje pytanie odpowie przedstawiciel sklepu lub inni klienci.

Dziękuję za pytanie!

Twoje pytanie zostało odebrane i wkrótce otrzymasz na nie odpowiedź. Proszę nie przesyłaj ponownie tego samego pytania.

Błąd

Warning

Wystąpił błąd podczas zapisywania twojego pytania. Prosimy o zgłoszenie tego faktu administratorowi strony. Dodatkowe informacje:

Dodaj odpowiedź

Dziękuję za odpowiedź!

Twoja odpowiedź została odebrana i zostanie wkrótce opublikowana. Prosimy nie przesyłać ponownie tej samej odpowiedzi.

Błąd

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: