Pineapple Express

Pineapple Express - informacje o odmianie marihuany
Smak i zapach
Ananasowy
Działanie
Energia

Informacje dodatkowe

Aromat

, ,

Efekty

, ,

Objawy

, ,

Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Pineapple Express, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Pineapple Express - opis, działanie i historia

Pineapple Express to hybrydowa odmiana marihuany z dominacją genów sativa, która powstała przez skrzyżowanie odmian Hawaiian i Trainwreck. Zapewnia zastrzyk energii, zwiększoną koncentrację i kreatywność.  Konsumenci najczęściej używają tej odmiany w godzinach porannych i wczesnym popołudniem, aby zapewnić sobie dawkę energii.

Pineapple Express, wierzcie lub nie, jest również terminem meteorologicznym. Jest to określenie silnych prądów wilgotnego powietrza u wybrzeży Hawajów i związanych z nimi obfitymi opadami deszczu. Obecnie termin ten jest bardziej bezpośrednio kojarzony z komedią stonerów z 2008 roku o tym samym tytule, z udziałem Setha Rogena i Jamesa Franco. Film wziął jednak swoją nazwę od odmiany marihuany, który chyba wzięła swoją nazwę od… hawajskiej pary wodnej.

Stężenie THC na poziomie 25% oznacza, że nawet doświadczeni użytkownicy prawdopodobnie będą cieszyć się efektami, gdy wejdą na pokład Pineapple Express. Osoby, które pracują kreatywnie, zwłaszcza w domu, mogą stwierdzić, że ta odmiana łagodzi ich lęki związane z pracą. Znaną cechą tej odmiany jest skuteczność w łagodzeniu stresu, niepokoju i łagodnego bólu.

Co zaskakujące, szczep nie jest zbyt słodki, pomimo silnego smaku ananasa podczas wydechu. Kwiaty posiadają ostry, cytrusowy aromat nasycony ananasem i ziemistą sosną. Działanie Pineapple Express można opisać jako uczucie pobudzenia i spokoju jednocześnie. Twoje zmysły zostaną wyostrzone i będziesz gotowy do skupienia się na robieniu swoich rzeczy.

Pineapple Express zapewnia świeżość umysłu, zwiększając jego jasność oraz skupienie. Świetnie łączy się z zadaniami twórczymi, takimi jak pisanie, rysowanie, nauka, a także czytanie, wędkowanie, rękodzieło, joga i inne przyjemne czynności. Odmiana ta jest dobrym punktem wyjścia dla początkujących konsumentów.

Terpeny w Pineapple Express

Dominujący terpen

Mircen - Najpopularniejszy terpen występujący w konopiach indyjskich o ziemistym zapachu.

Poboczne terpeny

Kariofilen (Pieprzowy), Pinen (Sosnowy)

Uprawa Pineapple Express

Hybryda
Średnia
Wysoka
Duże
7-9 tygodni
Reklama sklepu GrowBox.pl prezentująca growboxy, oświetlenie i nawozy. Na zdjęciu widoczna jest czarna szafa uprawowa (growbox) oraz opakowanie ziemi marki Plagron. Obok zdjęć znajduje się zielony przycisk z białym napisem Sprawdź oraz informacja o kodzie rabatowym na produkty: Kod rabatowy - 10% TakDlaOdmiany na zielonym tle

Popularne waporyzatory

Opinie

There are no reviews yet

Napisz pierwszą opinię o „Pineapple Express”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Overall rating*
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz wygląd?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz zapach?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz działanie?
0/5
* Ocena jest wymagana

Pytania i odpowiedzi

Nie ma jeszcze pytań

Zadaj pytanie

Na Twoje pytanie odpowie przedstawiciel sklepu lub inni klienci.

Dziękuję za pytanie!

Twoje pytanie zostało odebrane i wkrótce otrzymasz na nie odpowiedź. Proszę nie przesyłaj ponownie tego samego pytania.

Błąd

Warning

Wystąpił błąd podczas zapisywania twojego pytania. Prosimy o zgłoszenie tego faktu administratorowi strony. Dodatkowe informacje:

Dodaj odpowiedź

Dziękuję za odpowiedź!

Twoja odpowiedź została odebrana i zostanie wkrótce opublikowana. Prosimy nie przesyłać ponownie tej samej odpowiedzi.

Błąd

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: