Mendocino Purps

Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Mendocino Purps, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Mendocino Purps - opis, działanie i historia

Mendocino Purps to pochodząca z hrabstwa Mendocino w Kalifornii, hybryda dominująca w sative (stosunek 60:40 sativa / indica), która jest zdobywcą Cannabis Cup w 2007 i 2009 roku. Odmiana ta jest również znana jako The Purps lub Purps, jest potomkiem oryginalnego szczepu North American Indica i nieznanej odmiany sativa.

Przy stężeniu THC sięgającym 22%, jest to stosunkowo silny szczep idealny do relaksacji. Mendocino Purps świetnie nadaje się do leczenia lęku, PTSD, depresji, choroby dwubiegunowej, nudności i przewlekłego bólu.

Ta odmiana ma silny zapach sosny i smakuje jak karmelowa kawa. Kwiaty tego szczepu mają wyraźnie fioletowy kolor. Użytkownicy tej odmiany twierdzą, że efektem jej zastosowania jest relaks, szczęście i silna dawka euforii. Mendocino Purps może być trudny do znalezienia w swojej pierwotnej postaci, ale jej genetycznie podobne odmiany można znaleźć w stanie Kalifornia i Montana. Jest mniej powszechny w innych miejscach na świecie, choć w wielu miejscach można go znaleźć na czarnym rynku.

Popularne nasiona Mendocino Purps

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Mendocino Purps”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *