Lemon Kush

Lemon Kush
(1 opinia klienta)
Smak i zapach
Cytrynowy
Działanie
Śmiech
Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Lemon Kush, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Lemon Kush - opis, działanie i historia

Lemon Kush to odmiana hybrydowa o stosunku 50:50 indica/sativa, która może osiągać nawet 26% THC. Alien Genetics wskazuje, że ten szczep jest mieszanką odmian Afghani Kush i Lemon G, chociaż niektóre źródła sugerują, że jest to mieszanka Master Kush i Lemon Joy. Cechą charakterystyczną odmiany Lemon Kush jest silnie cytrynowy smak, który można przypisać dużym ilością Limonenu.

Lemon Kush ma przede wszystkim intensywny zapach i smak. Pachnie tam samo dobrze, jak smakuje, ale zbyt duża ilość może doprowadzić do bólu głowy, suchości w ustach, czerwonych oczu, paranoi oraz zawrotów głowy. Nie oznacza to jednak, że nie ma żadnych korzyści.

Pacjenci często stosują odmianę Lemon Kush w leczeniu depresji, braku apetytu oraz lęków. Ta cytrysowa odmiana może osiągnąć nawet 26% THC i jest często stosowana przez osoby cierpiące na bezsenność, dlatego należy pamiętać, aby stosować ją głównie wieczorem.

Terpeny w Lemon Kush

Dominujący terpen

Mircen - Najpopularniejszy terpen występujący w konopiach indyjskich o ziemistym zapachu.

Poboczne terpeny

Kariofilen (Pieprzowy), Pinen (Sosnowy)

Uprawa Lemon Kush

Hybryda
Łatwa
Średnia
Duże
7-9 tygodni

1 opinia dla Lemon Kush

  1. RobiBobi

    Świetnie działa na stany depresyjne, polecam.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *