Early Skunk

Early Skunk
(1 opinia klienta)
Smak i zapach
Różany
Działanie
Skupienie
Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Early Skunk, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Early Skunk - opis, działanie i historia

Jak sama nazwa wskazuje, Early Skunk jest odmianą, którą najlepiej stosować we wczesnych godzinach podczas leniwych dni. Hodowcy z Sensi Seeds stworzyli tę odmianę, krzyżując szczepy Skunk 1 i Early Pearl, które dwa razy z rzędy zdobywały nagrody na Cannabis Cup.

Ta hybryda dominująca w geny Indica zawiera 15-22 procent THC. Podobnie jak jego słynny rodzić Skunk #1, Early Skunk ma typowo skunkowy aromat z domieszką ostrych przypraw. Topy są średniej wielości i pokryte są bursztynowymi włoskami z mieniącą się powłoką trichomów.

Relaksujący i społeczny haj nadchodzi falami i sprawia, że wzrasta kreatywność oraz chęć do rozmów, chociaż nie spodziewaj się przypływu energii, ponieważ jest to typowa odmiana do odpoczynku i relaksu.

Użytkownicy, którzy cierpią z powodu wysokiego ciśnienia w oku, przewlekłego bólu, skurczów mięśni lub ogólnego napięcia mięśniowego, mogą z używać tego szczepu, ponieważ jego charakter jest typowo rozluźniający. Rozluźni Cię od stóp do głów i zapewni całkowite odprężenie psychiczne.

Niezależnie od tego, czy jesteś pacjentem czy konsumentem rekreacyjnym, w Early Skunk spodoba Ci się aromatyczny, skunksowy zapach i efekt, który rozluźnia ciało i poprawia kreatywność.

Terpeny w Early Skunk

Dominujący terpen

Mircen - Najpopularniejszy terpen występujący w konopiach indyjskich o ziemistym zapachu.

Poboczne terpeny

Terpinolen (Owocowy)

Uprawa Early Skunk

Hybryda
Łatwa
Niska
Średnie
7-9 tygodni

1 opinia dla Early Skunk

  1. Bogdan

    Świetna roślina nie wymagająca dużo pracy. Spokojnie osiągnie 2,5 metra a nawet więcej dość duże plony ale lepsza jest easy sativa spokojnie osiągnie 3 metry a nawet 3.5m plon jest potężny ale trochę słabsze działanie niż e skunk więc kto co woli 😉

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *