Critical +

Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Critical +, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Critical + - opis, działanie i historia

Critical Plus to zrównoważona hybryda odmian Big Bud i Skunk #1, która pierwotnie została wyhodowana w Hiszpanii i właśnie w Barcelonie wygrała pierwszy puchar Highlife Cup. Po rodzicach odziedziczyła ona ostry smak i zapach Skunka i łagodność Big Bud’a. Efekt poprawienia nastroju i zawartość THC na poziomie 15-20% sprawiają, że Critical + jest szczepem uniwersalnym.

Kwiaty Critical Plus mają oliwkowo-ciemno-zielony kolor i mają podłużny kształt, a smaczku dodają czerwono-pomarańczowe włoski. Topy są lepkie i gęste, a do ich rozdrabniania najlepiej użyć młynka. Od początku czuć cytrynowy zapach, uwydatniony przez kwaśną nutę od rodzica Skunk. Podczas spalania czuć jednak bardziej ziemisty zapach, a użytkownicy Critical’a + twierdzą, że zapach podczas wydychania przypomina środki czyszczące o zapachu cytryny.

Użytkownicy opisują efekt jako falę kreatywności i gadatliwości, więc odmiana ta nadaje się do do użytku społecznego. W miarę postępów działania, na ciele czuć łagodne efekty od rodzica Big Bud. Pacjenci używają tej odmiany do walki ze stresem i przewlekłym bólem. Połączenie euforii i relaksu odmiany Critical +  pozwala cieszyć się popołudniowymi lub wieczornymi przyjemnościami.

Critical Plus to świetny szczep poprawiający nastrój, zapewniający użytkownikom przyjemny haj i zwiększoną kreatywność oraz głęboko relaksujący efekt charakterystyczny dla odmian indica. Odmiana ta może być potencjalnie przydatna w leczeniu depresji, lęków, PTSD, fibromialgii i migreny.

Opinie

There are no reviews yet

Napisz pierwszą opinię o „Critical +”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Overall rating*
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz wygląd?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz zapach?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz działanie?
0/5
* Ocena jest wymagana

Pytania i odpowiedzi

Nie ma jeszcze pytań

Zadaj pytanie

Na Twoje pytanie odpowie przedstawiciel sklepu lub inni klienci.

Dziękuję za pytanie!

Twoje pytanie zostało odebrane i wkrótce otrzymasz na nie odpowiedź. Proszę nie przesyłaj ponownie tego samego pytania.

Błąd

Warning

Wystąpił błąd podczas zapisywania twojego pytania. Prosimy o zgłoszenie tego faktu administratorowi strony. Dodatkowe informacje:

Dodaj odpowiedź

Dziękuję za odpowiedź!

Twoja odpowiedź została odebrana i zostanie wkrótce opublikowana. Prosimy nie przesyłać ponownie tej samej odpowiedzi.

Błąd

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: