Cotton Candy

Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Cotton Candy, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Cotton Candy - opis, działanie i historia

Znany również jako Cotton Candy Kush, szczep ten jest hybrydą dominującą w geny indica, chociaż dokładny stosunek genów sativa do indica nie jest powszechnie znany. Cotton Candy to złożona mieszanka odmian – Power Plant z RPA i Lavender z Amsterdamu, który jest mieszanką szczepów Skunk, Afghani i Hawaiian.

Stężenie THC w odmianie Cotton Candy jest stosunkowo wysokie, w niektórych przypadkach sięga nawet 22%, a CBD jest znacznie mniej widoczne. Kannabidiol (CBD) stanowi mniej niż 1% w tym szczepie, co oznacza, że ​​nie powinien być on stosowany w leczeniu chorób, które reagują na CBD, na przykład padaczka.

Używając tej odmiany, oczekuj uspokojenia ciała, wraz z motywacją twórczą, euforią i zwiększeniem uczucia szczęścia. Jest to dobry wybór dla pacjentów cierpiących na lęki, migreny i bóle głowy, przewlekły ból i codzienny stres.

Nazwa tej odmiany jest nieprzypadkowa. Jej zapach i smak przypominają watę cukrową, o słodkich, owocowych nutach i nutach innych słodyczy. Cotton Candy może powodować efekty uboczne, takie jak suchość w jamie ustnej i suche oczy, a także paranoję i zawroty głowy. Najlepiej sprzedaje się na Zachodnim Wybrzeżu, w Arizonie, w Kolorado i Kolumbii Brytyjskiej.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Cotton Candy”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *