Bubble Gum

Bubble Gum - odmiana marihuany
Smak i zapach
Słodki
Działanie
Szczęście

Informacje dodatkowe

Aromat

, ,

Efekty

, ,

Objawy

, ,

Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Bubble Gum, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Bubble Gum - opis, działanie i historia

Bubble Gum to odmiana marihuany o słodkim zapachu gumy balonowej, dominująca w geny Indica. Ten szczep dał seedbankowi TH Seeds wejście do społeczności nasion w 1993 roku i od tego czasu wygrał cztery puchary High Times Cannabis Cup. Wytwarza potężny euforyczny haj, który poprawia nastrój i może sprawić, że użytkownicy będą radośni i przyklejeni do kanapy.

Bubble Gum zawiera 17% THC, a jej moc jest odpowiednia zarówno dla nowych, jak i doświadczonych konsumentów konopi. W małych dawkach ten szczep można spożywać przez cały dzień. Początkujący konsumenci powinni jednak zacząć od niewielkich dawek, aby uniknąć negatywnych efektów.

Odmiana zapewniła również użytkownikom wzrost kreatywności, choć zapewnia też chęć do leniuchowania, co jest częstą cechą odmian indica. Użytkownicy mogą spodziewać się typowych negatywnych skutków stosowania odmiany Bubble Gum – suchości w ustach i oczach, zawrotów głowy i lekkiego niepokoju. Niektórzy również doświadczają bólów głowy z powodu tego szczepu.

Bubble Gum jest najczęściej używany przez osoby cierpiące na długotrwały stres, niepokój i zaburzenia związane z nastrojem; pozwalając im znaleźć trochę tak potrzebnego czasu na relaks. Ze względu na geny Indica Bubble Gum jest również skuteczny w łagodzeniu bólu oraz pomaga osobom cierpiącym na bezsenność. Jest również stosowany przez pacjentów, którzy cierpią na zaburzenia odżywiania, takie jak anoreksja i przewlekłe nudności lub wymioty spowodowane chemioterapią.

Geny Bubble Gum pochodzą od Indiana Bubblegum, którego genetyka jest w większości nieznana. Jedyne, co wiemy, to to, że była to głównie hybryda z dominacją Indica. Indiana Bubble Gum była doskonałym klonem, który trafił do Amsterdamu w ręce TH Seeds. Po wielu latach hodowcy ostatecznie byli w stanie wyprodukować stabilną odmianę, która jest dziś powszechnie znana i ceniona przez konsumentów marihuany na całym świecie.

Roślina tej odmiany jest raczej niewysoka, zwykle osiąga od 120 do 160 centymetrów i jest stosunkowo łatwa w uprawie. Początkujący mogą uprawiać tę odmianę, ale powinni uważać na to, że rośliny należy ostrożnie przycinać, aby kontrolować wysokość, ponieważ ta konkretna odmiana ma mniej rozgałęzień bocznych. Bubblegum kwitnie od 55 do 60 dni i może dać od 350 do 500 gramów na metr kwadratowy. Ma charakterystyczny aromat gumy balonowej, którego prawie nie da się ukryć.

Popularne nasiona Bubble Gum

Terpeny w Bubble Gum

Dominujący terpen

Kariofilen - Pikantny, pieprzny terpen, który może mieć działanie przeciwzapalne.

Poboczne terpeny

Limonen (Cytrusowy), Mircen (Ziemisty)

Uprawa Bubble Gum

Hybryda
Łatwa
Średnia
Duże
7-9 tygodni
Reklama sklepu GrowBox.pl prezentująca growboxy, oświetlenie i nawozy. Na zdjęciu widoczna jest czarna szafa uprawowa (growbox) oraz opakowanie ziemi marki Plagron. Obok zdjęć znajduje się zielony przycisk z białym napisem Sprawdź oraz informacja o kodzie rabatowym na produkty: Kod rabatowy - 10% TakDlaOdmiany na zielonym tle

Popularne waporyzatory

Opinie

There are no reviews yet

Napisz pierwszą opinię o „Bubble Gum”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Overall rating*
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz wygląd?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz zapach?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz działanie?
0/5
* Ocena jest wymagana

Pytania i odpowiedzi

Nie ma jeszcze pytań

Zadaj pytanie

Na Twoje pytanie odpowie przedstawiciel sklepu lub inni klienci.

Dziękuję za pytanie!

Twoje pytanie zostało odebrane i wkrótce otrzymasz na nie odpowiedź. Proszę nie przesyłaj ponownie tego samego pytania.

Błąd

Warning

Wystąpił błąd podczas zapisywania twojego pytania. Prosimy o zgłoszenie tego faktu administratorowi strony. Dodatkowe informacje:

Dodaj odpowiedź

Dziękuję za odpowiedź!

Twoja odpowiedź została odebrana i zostanie wkrótce opublikowana. Prosimy nie przesyłać ponownie tej samej odpowiedzi.

Błąd

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: