Red No. 2

Red No. 2 Spectrum Cannabis
(3 opinie klienta)
Smak i zapach
Cytrynowy
Działanie
Energia
NasionaMarihuany.pl

Red No. 2 - opis, działanie i historia

Red No. 2 jest zastrzeżoną odmianą od Spectrum Cannabis. Medyczna marihuana Red No. 2 zawiera 17-20% THC i mniej niż 0,07% CBD. W związku z wysokim stężeniem THC i niskim CBD, początkujący użytkownicy powinni zacząć od niewielkich dawek, aby uniknąć niepożądanych efektów. Odurzenie spowodowane odmianą Red 2 jest dość silne. Red No. 2 to skrzyżowanie odmian z Afganistanu, Meksyku i Kolumbii (Lemon Skunk).

Odmiana Red No. 2 daje przede wszystkim efekt pobudzający. THC zapewnia silną fizyczną relaksację; jednak jego motywujące efekty zapewniają energię, skupienie, kreatywność i poprawę nastroju. Użytkownicy szukający efektów znanych dla odmian indica nie uznają tego szczepu za przydatny.

Duże stężenie kariofilenu w tej odmianie działa jako środek przeciwdepresyjny i uspokajający. W medycznej marihuanie Red 2 znajdziemy również terpen Terpineol, co zapewnia także efekty uspokajające (chociaż ten szczep nie jest głównie uspakajający). Pomaga przy depresji i zmęczeniu, ale jest również skuteczny w radzeniu sobie z lękiem, stresem, bezsennością, ADD, ADHD i PTSD.

Kariofilen i terpineol są również związkami przeciwzapalnymi, dlatego Red No. 2 jest skuteczny w leczeniu stanów zapalnych, choroby Crohna, IBS i artretyzmu. Kariofylen wzmacnia właściwości przeciwbólowe tej odmiany. Osoby cierpiące z powodu przewlekłego bólu, bólu pleców, szyi, bólu stawów, stanów zapalnych, zapalenia stawów, bólu mięśni, bólu głowy, migren i fibromyalgii również odczują korzyści płynące z  Lemon Skunka. Kariofilen i terpineol mają również działanie przeciwnowotworowe, dzięki czemu zmniejszają szybkość wzrostu komórek nowotworowych.

Terpen o nazwie pinen również zapewnia pewne korzyści. Oprócz tego, że jest środkiem przeciwzapalnym, działa jako stymulant, powodując wzrost koncentracji. Pinen jest również lekiem rozszerzającym oskrzela, dzięki czemu pomaga złagodzić problemy z oddychaniem, takie jak astma. Terpineol zawarty w Red No. 2 ma działanie przeciwdrobnoustrojowe i przeciwutleniające. Wiadomo nawet, że pomaga w leczeniu malarii. Pacjenci zgłaszają “ziemisty” cytrusowy aromat o cytrynowym zabarwieniu.

Popularne nasiona Red No. 2

Terpeny w Red No. 2

Dominujący terpen

Kariofilen - Pikantny, pieprzny terpen, który może mieć działanie przeciwzapalne.

Poboczne terpeny

Limonen (Cytrusowy), Mircen (Ziemisty)

Uprawa Red No. 2

Indica
Łatwa
Niska
Niskie
7-9 tygodni

3 opinie dla Red No. 2

  1. pacjent

    Ładnie pachnie i działa bardzo pozytywnie.

  2. Mati

    Pomaga mi z ADHD i skupieniu się.

  3. MYSZKAZA5ZL

    Zajebiste.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Galeria