WeedSeedShop

Weedseedshop to firma z konopi indyjskich, która koncentruje się na dostarczaniu najtańszych możliwych produktów o najwyższej możliwej jakości. Znajdujemy się w Amsterdamie i obecnie nosimy 52 różne szczepy. Wszystkie są dostępne w regularnej i/lub feminizowanej i/lub automatycznej wersji, łącznie 64 produktów.

Zaczęliśmy w 2004 roku - naprawdę małe (jak wszyscy to robimy, prawda?) I szybko zanotowaliśmy dla siebie w Amsterdamie i okolicach. Dziś głównie zaspokajamy klientów w Holandii, Francji, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii i kochamy każdy z nich!

Cieszymy się, że możemy dołączyć do Growdiaries i entuzjastycznie obserwujemy, jak się rozwija. Ciągle udostępniamy zdjęcia, które nasi obserwatorzy wysyłają na Instagramie, i czujemy, że Growdiaries naprawdę przeniosą to na wyższy poziom. Uwielbiamy uczyć się z twoich doświadczeń edukacyjnych i staramy się nadal ulepszać nasze produkty w oparciu o informacje zwrotne ze społeczności.

Nosimy własne wersje klasyków, takie jak Northern Lights, White Widow i Super Skunk - wszystkie popularne nie bez powodu. Ale jesteśmy szczególnie dumni z naszego skunksa WSS, który naprawdę wziął sławę.

Inne Oldies to amnezja, AK48 i Big Bud, a ponadto wprowadziliśmy nasze odtwarzanie nowszych szczepów, takich jak krytyczne Kush, truskawkowe Kush i oczywiście Girl Scout Cookies.

Kontynuujemy nasze operacje hodowlane, zawsze poprawiając naszą własną genetykę i regularnie uruchamiając nowe szczepy. Bądź na bieżąco, aby zobaczyć, co mamy w sklepie! Pokaż więcej

Nie znaleziono produktów, których szukasz.