Super Siberia

Super Siberia, zespół profesjonalistów oraz hodowców konopi i konopi, którzy chcą pomóc w przedstawieniu prawdziwego i uczciwego wizerunku korzyści z konopi indyjskich, a także dąży do stania się flagowym wysokiej jakości, klasycznymi nasionami konopi indyjskich i cieszących się przez hodowców wszelkiego rodzaju. Oprócz naszego wyboru wysokiej jakości genetyki, zapuściliśmy się również do świata CBD. Pozyskiwanie naszych kwiatów ze zrównoważonych i ekologicznie uprawianych gospodarstw, rozumiemy znaczenie utrzymania zdrowego samopoczucia i zrównoważonego stylu życia. A dzięki naszej premium linii kosmetyków, a także naszych bogatych, uprawianych ekologicznie kwiatów CBD, nadajemy wybór wysokiej jakości produktów opartych na marihuanie; Dobra dla ciała, świetna dla duszy, która również odgrywa znaczącą rolę w eliminowaniu piętna wokół słowa marihuana.

Przemysł konopi indyjskich wysadził w ostatnich latach, a wraz z nią nie była niekończąca się lista dziwnych, ale chwytliwych i nazwanych szczepów. My, na Super Siberia, ciężko pracowaliśmy, aby wzmocnić to, co uważamy za jedne z najlepszych odmian, jakie kiedykolwiek powstały. Wśród naszej selekcji znajdziesz kilka szczepów nowej szkoły i głównie oldschoolowych szczepów, z którymi obficie współpracowaliśmy, aby podkreślić ich smak, produkcję i skutki. A gdy świat otwiera oczy na prawdziwe cuda marihuany, konieczne jest, aby nie stracić naszych korzeni (bez zamierzonej kalambury), spowolnić rzeczy i cieszyć się podróżą, w końcu życie dotyczy podróży, a nie docelowej.

Zespół Super Siberia ma nadzieję podzielić się swoją pasją i miłością do uprawy konopi indyjskich ze światem, budząc prawdziwe zielenie w każdym z nas, przynosząc jedną rzecz, której potrzebujesz: marihuana z ostrożnością.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.